şehit


Acı haberi bakanlık duyurdu: 2 polis şehit oldu
Acı haberi bakanlık duyurdu: 2 polis şehit oldu İçişleri Bakanlığı, Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi Azez'de zırhlı araca güdümlü füze ile yapılan saldırı sonucu 1 özel harekat polisinin şehit, 3 özel harekat polisinin de yaralandığını duyurdu.
MSB acı haberi duyurdu: '2 asker şehit, 3 asker yaralı'
MSB acı haberi duyurdu: '2 asker şehit, 3 asker yaralı' Milli Savunma Bakanlığı, İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'nde, arama-tarama faaliyeti sonrası yapılan saldırı sonucu 2 askerin şehit olduğunu, 3 askerin yaralandığını açıkladı.
Pençe-Yıldırım Harekatı bölgesinde 3 asker şehit
Pençe-Yıldırım Harekatı bölgesinde 3 asker şehit Kuzey Irak'taki Pençe-Yıldırım Harekatı'ndan acı haber geldi...
Irak'ın kuzeyinde 1 asker şehit oldu, 1 asker yaralandı
Irak'ın kuzeyinde 1 asker şehit oldu, 1 asker yaralandı Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Pençe-Şimşek operasyonu bölgesinde bir üs bölgesinde bölücü terör örgütü mensupları ile çıkan çatışmada bir silah arkadaşımız şehit olmuştur" ifadeleri kullanıldı.
Kuzey Irak’tan acı haber: 1 şehit
Kuzey Irak’tan acı haber: 1 şehit Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Şimşek operasyon bölgesinde bulunan bir üs bölgesine PKK’lı teröristlerce yapılan havan saldırısında bir askerin ağır yaralandığını ve kaldırıldığı hastanede şehit olduğunu duyurdu.
MSB acı haberi duyurdu: 2 şehit, 1 yaralı
MSB acı haberi duyurdu: 2 şehit, 1 yaralı Irak'ın kuzeyindeki Pençe Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada Piyade Teğmen Ali Rıza Özcücük ve Piyade Uzman Çavuş Sergen Güçlüer şehit oldu, bir asker de yaralandı.
Kuzey Irak’tan acı haber: Uzman Çavuş şehit oldu
Kuzey Irak’tan acı haber: Uzman Çavuş şehit oldu Kuzey Irak'ın Hakurk bölgesinde teröristlerin açtığı taciz ateşi sonucu Piyade Uzman Çavuş Halil Çelebi şehit oldu. Şehidin Kırıkkale'deki baba ocağına acı haber ulaştı.