şehit


Acı haberi bakanlık duyurdu: 1 şehit Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Şimşek Harekâtı bölgesinde teröristler tarafından daha önceden döşenen bir EYP'nin patlaması sonucu yaralanan bir askerin şehit düştüğünü açıkladı.
Irak'ın kuzeyine roketli saldırı: 1 şehit, 1 sivil yaralı Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyinde bulunan Başika (Gedu) üs bölgesine düzenlenen roketli saldırıda, 1 askerin şehit olduğunu, sivil halktan da 1 çocuğun yaralandığını açıkladı.
Konya’da Türk Yıldızları’na ait uçak düştü! Konya'da Türk Yıldızları'na ait NF-5 tipi bir gösteri uçağı, eğitim uçuşu sırasında düştü. Kazada pilot yüzbaşı şehit oldu.
Sağlıkçıların şehit sayılması reddedildi Pandemi sürecinde en ön safta mücadele ederken Covid-19 nedeniyle hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının şehit sayılması talebi TBMM gündemine taşındı.
Anıl Tetik: "Canım komutanım, çok üzgünüm" Oyuncu Anıl Tetik, Bitlis'te düşen helikopterde şehit olan Korgeneral Osman Erbaş ile fotoğraflarını paylaşıp üzüntüsünü dile getirdi.
Şehitlerimiz için Ankara'da devlet töreni Bitlis'in Tatvan ilçesinde, kaza kırıma uğrayan helikopterde şehit olan 11 asker için sabah saatlerinde görev yaptıkları Elazığ'da bir tören düzenlendi.
Hulusi Akar helikopter kazasının nedenini açıkladı Bitlis'te meydana gelen helikopter kazasına ilişkin açıklama yapan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "İlk bilgiler ve görgü tanıkları ifadelerine göre kazanın ani değişim gösteren olumsuz hava şartları nedeniyle meydana geldiği değerlendiriliyor" ifadelerini kullandı.