Selahattin Paşalı


Yeni bölümlerinin yayınlanması beklenen dizilerle ilgili karar verildi
Yeni bölümlerinin yayınlanması beklenen dizilerle ilgili karar verildi Star TV'de ekrana gelen; Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır'ı başrolde buluşturan "Ömer" ve atv'de ekrana gelen Oktay Kaynarca'nın ilgiyle izlenen dizisi "Ben Bu Cihana Sığmazam"ın yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı merak konusuydu.
Yeni anne olan Lara Paşalı: "Bir kaç paket sağılmış sütüm var"
Yeni anne olan Lara Paşalı: "Bir kaç paket sağılmış sütüm var" 6 Şubat Pazartesi sabahı saat 04:17'de Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 7.7; saat 13.24'te Elbistan ilçesinde 7.6 büyüklüğünde meydana gelen iki depremle başta Hatay, Adıyaman, Malatya, Gaziantep ve Diyarbakır olmak üzere 10 kent yıkıma uğradı.
Ömer dizisinde Gamze ile Ömer'in hikayesi son mu buluyor? Simay Barlas atağı!
Ömer dizisinde Gamze ile Ömer'in hikayesi son mu buluyor? Simay Barlas atağı! Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Star'ın sevilen dizisi "Ömer"in yeni bölümünde yaşanacaklar merak konusu oldu.
Dün yeni bölümü yayınlanmıştı: Ömer dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi!
Dün yeni bölümü yayınlanmıştı: Ömer dizisiyle ilgili son dakika gelişmesi! Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Star’ın sevilen dizisi Ömer, dün akşam yayınlanan bölümüyle reyting sıralamasında AB kategorisinde en üst sıraya yerleşti.
Şok! Ömer dizisinde kadın başrol değişiyor! Gökçe Bahadır ne zaman ayrılacak?
Şok! Ömer dizisinde kadın başrol değişiyor! Gökçe Bahadır ne zaman ayrılacak? Star TV'nin iddialı yapımı "Ömer" dizisinde şoke eden bir gelişme yaşandı... "Aziz" dizisinindeki başarısı göz kamaştıran Simay Barlas, kadroya dahil oldu...
Ömer'in son bölümündeki sahne dizinin finalini mi getirecek? O iddia doğruymuş
Ömer'in son bölümündeki sahne dizinin finalini mi getirecek? O iddia doğruymuş Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Star’ın yeni dizisi Ömer dün akşam yayınlanan üçüncü bölümüyle de seyircisinden büyük ilgi gördü.
Ömer dizisinin iki başrol oyuncusunun sette göz yaşartan diyaloğu!
Ömer dizisinin iki başrol oyuncusunun sette göz yaşartan diyaloğu! Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır'ın başrolünü paylaştıkları "Ömer" ekrana damga vurmaya devam ederken; iki başrol oyuncusunun sette yaşadıkları diyalog duygulandırdı.