Selami Şahin


Didem Şahin'in Ecem Çırpan'a tavrı ne oldu?
Didem Şahin'in Ecem Çırpan'a tavrı ne oldu? Ünlü şarkıcı İrem Derici, Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin ile aşk yaşadığı haberleriyle gündeme geldiği yıllarda Şahin’in annesinin “Horozumu saldım çayıra, tavuğu olan düşünsün” yorumunda bulunması tepki çekmişti.
Selami Şahin maskesiz gezmeyi sürdürüyor
Selami Şahin maskesiz gezmeyi sürdürüyor Sanatçı Selami Şahin, önceki gün Etiler'de görüntülendi. Bir alışveriş merkezindeki kafeye dışarıdan girmeye çalışan Şahin, görevliler tarafından içeriye yönlendirildi.
Lider Şahin - Ecem Çırpan aşkında neler oluyor?
Lider Şahin - Ecem Çırpan aşkında neler oluyor? Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin ile birlikte olduğu iddia edilen Miss Turkey 2015 birincisi Ecem Çırpan, Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.
Aleyna Tilki'den sürpriz şarkı
Aleyna Tilki'den sürpriz şarkı Ünlü sanatçı Selami Şahin'in söz ve bestesine imza attığı efsaneleşen şarkısı "Seni Sevmediğim Yalan", 'İşte Bu Benim Masalım' isimli dizide genç şarkıcı Aleyna Tilki tarafından yeniden yorumlandı.
Selami Şahin'den Zeki Müren sürprizi
Selami Şahin'den Zeki Müren sürprizi Sanatçı Selami Şahin, 50 yılı aşkındır sanat hayatında biriktirdiği anılarını 2 saatlik bir repertuvarla sevenleriyle paylaşıyor.