Selim Bayraktar


Nurgül Yeşilçay ve Selim Bayraktar 'Veda Mektubu'nu birlikte okudu
Nurgül Yeşilçay ve Selim Bayraktar 'Veda Mektubu'nu birlikte okudu Kanal D’nin hazırlıkları tüm hızıyla devam eden yeni dizisi "Veda Mektubu"nun ünlü isimlerden oluşan kadrosu, okuma provasında bir araya geldi.
Veda Mektubu dizisine iki güçlü oyuncu daha katıldı!
Veda Mektubu dizisine iki güçlü oyuncu daha katıldı! "Veda Mektubu" dizisi Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizilerinin başında geliyor.
"Veda Mektubu" güçlü oyuncuları buluşturdu
"Veda Mektubu" güçlü oyuncuları buluşturdu Kanal D’nin yeni dizisi "Veda Mektubu"nun oyuncuları belli oldu...
Bennu Yıldırımlar sürpriz oyuncuyla başrolü paylaşacak!
Bennu Yıldırımlar sürpriz oyuncuyla başrolü paylaşacak! "Yaprak Dökümü" dizisinde canlandırdığı 'Fikret' rolü hafızalardan silinmeyen oyuncu Bennu Yıldırımlar'ın yeni projesi heyecan yarattı.
Selim Bayraktar ve Nurgül Yeşilçay yeniden buluştu
Selim Bayraktar ve Nurgül Yeşilçay yeniden buluştu Önceki sene dijitalde yayınlanan "Vahşi Şeyler" dizisinde başrolü paylaşan Selim Bayraktar ve Nurgül Yeşilçay bir başka projede yeniden buluştu.
Selim Bayraktar'dan sürpriz nikah haberi
Selim Bayraktar'dan sürpriz nikah haberi "Muhteşem Yüzyıl" dizisiyle milyonların tanıdığı bir isim olan ünlü oyuncu Selim Bayraktar'dan müjdeli haber...
"Destan" dizisinin final bölümü çekimlerinde olay çıktı!
"Destan" dizisinin final bölümü çekimlerinde olay çıktı! Bozdağ Film’in atv için çektiği "Destan" dizisinin tıpkı "Aziz" dizisi gibi yeni sezonda devam edeceği açıklanmış ancak daha sonra final kararı alınmıştı.