Sema Ergenekon


Uğur Aslan'ın 17. yıl sevinci
Uğur Aslan'ın 17. yıl sevinci Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrolünü paylaştığı 'Yargı' dizisinde rol alan oyuncu Uğur Aslan, yapımın senaristliğini yapan eşi Sema Ergenekon ile 17. evlilik yıl dönümlerini romantik bir paylaşımla kutladı.
Kaan Urgancıoğlu 'Yargı' dizisinden ayrıldı mı?
Kaan Urgancıoğlu 'Yargı' dizisinden ayrıldı mı? Pınar Deniz, Şükran Ovalı ve Uğur Arslan gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı 'Yargı' dizisi yeni sezon hazırlıklarına başladı.
Uğur Arslan ve senarist eşinin telaşlı alışverişi
Uğur Arslan ve senarist eşinin telaşlı alışverişi "Yargı" dizisinin oyuncusu Uğur Aslan, senarist eşi Sema Ergenekon'la Zorlu AVM'de görüntülendi.
İki yıl önce ekrana gelen "Zemheri" dizisi Orta Doğu'ya açıldı
İki yıl önce ekrana gelen "Zemheri" dizisi Orta Doğu'ya açıldı 2020 yılında Show TV'de ekrana gelip reytinge yenilen 'Zemheri' dizisi Orta Doğu'ya açılıyor.
Şükran Ovalı'dan 'senarist' itirafı
Şükran Ovalı'dan 'senarist' itirafı Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrolünü paylaştığı "Yargı" dizisinde 'Savcı Derya' karakteriyle izleyicilerden tam not alan oyuncu Şükran Ovalı, Çeşme tatili dönüşü Etiler'e görüntülendi.
"Yargı" dizisi ekibi yemekte buluştu
"Yargı" dizisi ekibi yemekte buluştu Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrolünü paylaştığı "Yargı" dizisi sezon finaliyle ekrana geldi. Deniz, “Tüm ekip olarak, işin hakkını verdiğimizi düşünüyorum” dedi.
Uğur Aslan: "Sette yanımda dedikodu yapamıyorlar"
Uğur Aslan: "Sette yanımda dedikodu yapamıyorlar" Rol aldığı 'Yargı' dizisinin senaristi Sema Ergenekon ile evli olan Uğur Aslan, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.