Sen Çal Kapımı


Kerem Bürsin-Hande Erçel yakınlaşmasına 'anne' müdahale "Sen Çal Kapımı" dizisinin yıldızları Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in yakınlıkları kafa karıştırıyor.
Hande Erçel'den otomobilin içinde pozlar Fox Tv'nin sevilen dizisi 'Sen Çal Kapımı'nın yıldızı Hande Erçel yeni paylaşımlarıyla hayranlarını yine kendine hayran bıraktı.
Kerem Bürsin: "Kendimizi odaya kapatıyoruz" Son dönemin en popüler isimlerinden olan "Sen Çal Kapımı" dizisinin 'Eda'sı Hande Erçel ile 'Serkan'ı Kerem Bürsin, Instagram'da hayranlarıyla buluştu.
"O Ses Türkiye" yılbaşı özel bölümüne hangi ünlüler katıldı? Ünlü yıldızlar TV8'de yayınlanacak olan "O Ses Türkiye Yılbaşı Özel" programında yer alacak.
Kerem Bursin ve Melisa Döngel aşk mı yaşıyor? Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen oyuncu Kerem Bürsin, muhabirlerin sorularını yanıtladı.
Sen Çal Kapımı'da flaş ayrılık kararı! FOX TV'de Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinde önemli bir gelişme yaşandı.
Mert Öcal konuşulan dizinin kadrosuna dahil oldu Acun Ilıcalı'nın fenomen yarışması ile adını duyuran ünlü isim, şimdi de iddialı diziyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.