Sen Çal Kapımı


Melisa Döngel net konuştu: "Bende ikinci şans yok" "Sen Çal Kapımı" adlı dizisinden sonra "Aşk, Mantık, İntikam"da rol alan Melisa Döngel, özel hayatında bir insana ikinci kez şans vermediğini söyledi.
Hande Erçel'den aşk paylaşımı Uzun süredir aşk yaşadıkları iddia edilen Hande Erçel ve Kerem Bürsin, geçtiğimiz haftalarda iddiaları doğrulamıştı.
Sen Çal Kapımı dizisi ekrana veda ediyor Geçtiğimiz günlerde ikinci sezon çekimleri start alan "Sen Çal Kapımı" adım adım finale yaklaşıyor.
'Sen Çal Kapımı' dizisinin ikinci sezon çekimleri start aldı Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in başrol oynadığı 'Sen Çal Kapımı' dizisi ikinci sezon için sete çıktı.
Ayşe Akın sevilen dizinin kadrosuna katıldı Kısa bir sezon arası veren ekranın sevilen dizisinde Ayşe Akın sürprizi yaşanacak.
Hande Erçel'den Kerem Bürsin itirafı: "Her şey çok güzel" Son dönemin en çok konuşulan ikilisi Hande Erçel ile Kerem Bürsin adından söz ettirmeye devam ediyor. Fox Tv ekranlarında yayınlanan "Sen Çal Kapımı" dizisinde başrolleri paylaşan Kerem Bürsin ve Hande Erçel Maldivler tatili havalimanında el ele görüntülenmişti.
Sen Çal Kapımı'dan ayrılan Melisa Döngel yeni projeye başladı "Sen Çal Kapımı" dizisinden ayrılan Melisa Döngel, çok geçmeden yeni bir proje için masaya oturdu.