Sen Çal Kapımı


Hande Erçel'den Kerem Bürsin itirafı: "Her şey çok güzel" Son dönemin en çok konuşulan ikilisi Hande Erçel ile Kerem Bürsin adından söz ettirmeye devam ediyor. Fox Tv ekranlarında yayınlanan "Sen Çal Kapımı" dizisinde başrolleri paylaşan Kerem Bürsin ve Hande Erçel Maldivler tatili havalimanında el ele görüntülenmişti.
Sen Çal Kapımı'dan ayrılan Melisa Döngel yeni projeye başladı "Sen Çal Kapımı" dizisinden ayrılan Melisa Döngel, çok geçmeden yeni bir proje için masaya oturdu.
'Sen Çal Kapımı' dizisiyle ilgili flaş gelişme 'Sen Çal Kapımı' dizisinin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in birlikte çıktıkları Maldivler tatili gündem yaratmıştı.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin Maldivler'de baş başa tatil mi yapıyor? Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in rol aldığı "Sen Çal Kapımı" dizisinin sezon finali vermesinin ardından ikilinin dinlenmek için Maldivler'e gittiği konuşuluyor.
Melisa Döngel'e saldırgan komşu haberi soruldu "Sen Çal Kapımı" dizisinde Kerem Bürsin ve Hande Erçel ile birlikte rol alan Melisa Döngel, önceki gün Etiler’de köpeğini gezdirirken görüntülendi.
Hande Erçel'in modu beğeni topladı "Sen Çal Kapımı" dizisinde başarılı performansı ve güzelliği ile dikkat çeken Hande Erçel, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.
Neslihan Yeldan 'iyi insan olmak için' uğraşıyor Şimdilerde 'Sen Çal Kapımı' adlı dizide rol alan Neslihan Yeldan, her zaman iyi bir insan olmaya çalıştığını söyledi.