senarist


Usta yönetmen Safa Önal hayatını kaybetti
Usta yönetmen Safa Önal hayatını kaybetti Senarist ve yönetmen Safa Önal, 92 yaşında hayata veda etti. Önal, 395 senaryosuyla, 'Senaryosu En Çok Filme Çekilen Senarist' dalında Guinness Rekorlar Kitabı'na girmişti.
Uraz Kaygılaroğlu ve Cemre Baysel'i buluşturan projenin detayları ortaya çıktı
Uraz Kaygılaroğlu ve Cemre Baysel'i buluşturan projenin detayları ortaya çıktı OGM Pictures'ın yeni dizileri arasında kod adı "Saklambaç" dizisi de yer alıyor.
Damla Sönmez'in rolünü Gülcan Arslan kaptı!
Damla Sönmez'in rolünü Gülcan Arslan kaptı! Damla Sönmez bir sanat filminde hem oyunculuk, hem de yapım ortağı olacağı için "Kimler Geldi, Kimler Geçti" dizisi kadrosundan ayrılmıştı.
Yasak Elma dizisinin ekibi Eda Ece'nin düğününde buluştu
Yasak Elma dizisinin ekibi Eda Ece'nin düğününde buluştu Yakışıklı basketbolcu Buğrahan Tuncer'le evlenen Eda Ece'nin düğününe "Yasak Elma" tam kadro katıldı.
Aksak çifti ikiz bebek sevinci yaşadı
Aksak çifti ikiz bebek sevinci yaşadı "Leyla ile Mecnun" başta olmak üzere birçok dizi, film ve kitabın yazarı olan Burak Aksak ikiz kızlarını kucağına aldı.
Camdaki Kız’ın senaristi final bölümünde isyan etti!
Camdaki Kız’ın senaristi final bölümünde isyan etti! Önceki akşam ekrana veda eden "Camdaki Kız" dizisinin başarılı senaristi Seda Altaylı Turgutlu final sahnesinde düğün sahnesinin atılmasına tepki gösterdi.
Yüz Yıllık Mucize'nin senaristinden sitem dolu açıklama
Yüz Yıllık Mucize'nin senaristinden sitem dolu açıklama Perşembe günü final yapacak olan "Yüz Yıllık Mucize"nin senaristi Nuran Evren Şit, dizi sektörüyle ilgili çok çarpıcı bir açıklama paylaştı.