senaryo


Ebru Cündübeyoğlu'ndan konuşulacak açıklamalar
Ebru Cündübeyoğlu'ndan konuşulacak açıklamalar Eski eşi Güçlü Mete'nin adı Ceyda Düvenci ile anılan oyuncu Ebru Cündübeyoğlu, Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.
Devrim Özkan ve yakışıklı oyuncunun heyecan yaratan buluşması!
Devrim Özkan ve yakışıklı oyuncunun heyecan yaratan buluşması! Önceki yıl Ay Yapım’la anlaşan Kerem Bürsin yeni sinema filminin çekimlerine hazırlanıyor.
'Kardeşlerim' dizisinin genç yıldızları evleniyor mu?
'Kardeşlerim' dizisinin genç yıldızları evleniyor mu? Atv’nin dört sezondur ilgiyle izlenen dizisi "Kardeşlerim"le ilgili çok flaş bir iddia kulislerde konuşulmaya başladı.
Hafsanur Sancaktutan: "Türkan Şoray kurallarım yok"
Hafsanur Sancaktutan: "Türkan Şoray kurallarım yok" Genç oyuncu Hafsanur Sancaktutan, önceki gün menajeriyle birlikte Bebek'te toplantı gerçekleştirdi.
Umut Evirgen'den şaşırtan karar
Umut Evirgen'den şaşırtan karar Kısa süre birliktelik yaşayan oyuncu Alina Boz ve yönetmen Umut Evirgen, 90 kişilik küçük bir törenle Emirgan'da 3 ay önce bir teknede dünyaevine girmişti.
'Chaplin' oyunu Türkiye'de ilk defa sahnelenecek
'Chaplin' oyunu Türkiye'de ilk defa sahnelenecek MSP imzalı Charlie Chaplin'in hayatını tiyatro sahnesine taşıyacak olan Chaplin” oyunu Türkiye'de ilk kez sahneye konulacak.
Aysel Gürel filmi bir kez daha iptal edildi
Aysel Gürel filmi bir kez daha iptal edildi 16. ölüm yıldönümü vesilesiyle anılan Türk pop müziğinde unutulmaz şarkı sözlerine imza atan Aysel Gürel’in anısına çekilmesi planlanan film bir kez daha rafa kalktı.