serbest bırakıldı


Hrant Dink'in eşi Rakel Dink sessizliğini bozdu
Hrant Dink'in eşi Rakel Dink sessizliğini bozdu Hrant Dink'in eşi Rakel Dink, "Hrant Dink'i öldüren tetikçinin serbest bırakılmasıyla yasın en ağır günlerine geri yolladılar bizi" dedi.
Sebat Apartmanı önüne Hrant Dink için karanfil bıraktılar
Sebat Apartmanı önüne Hrant Dink için karanfil bıraktılar Ogün Samast'ın tahliye edilmesi, Hrant Dink'in suikaste uğradığı Sebat Apartmanı önüne karanfil bırakılarak protesto edildi.
Erol Mütercimler: "Hrant Dink cinayeti aslında bir cinayet değil"
Erol Mütercimler: "Hrant Dink cinayeti aslında bir cinayet değil" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında önemli açıklamalarda bulundu.
Ulu Önder Atatürk'e hakaret eden Mustafa Atmaca serbest bırakıldı
Ulu Önder Atatürk'e hakaret eden Mustafa Atmaca serbest bırakıldı Sosyal medyada açtığı canlı yayında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret eden Erzurumlu dönerci Mustafa Atmaca, iki günlük tutukluluğunun ardından serbest bırakıldı.
Engin Polat'ın ninesi serbest bırakıldı
Engin Polat'ın ninesi serbest bırakıldı Dilan ve ve Engin Polat’a yönelik yapılan operasyonda gözaltına alınanlar arasında bulunan Engin Polat’ın ninesi Zehra Yılmaz, sağlık sorunları göz önünde bulundurularak savcılık kararıyla ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.
Beton mikseriyle anne ile kızına çarpan sürücü serbest
Beton mikseriyle anne ile kızına çarpan sürücü serbest İzmir'de, yolda yürüyen Nadia Gençay (31) ile kızı Azra Gençay'a (4) çarpıp, yaralanmalarına neden olan beton mikserinin sürücüsü M.Ö. (47), adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. M.Ö.'nün ifadesinde, anne ile kızı aracın kör noktasında kaldığı için görmediğini söylediği öğrenildi.
Gözaltına alınan Halk TV programcısı Serhan Asker serbest bırakıldı
Gözaltına alınan Halk TV programcısı Serhan Asker serbest bırakıldı Halk TV programcısı Serhan Asker, sosyal medya hesabından, gözaltına alındığını açıkladı.