sergi


'Sezen Aksu Dijital Sanat Sergisi' gerçekleşti
'Sezen Aksu Dijital Sanat Sergisi' gerçekleşti Sezen Aksu'nun arşivini, üretiminin başka bir bakışla görülmesine olanak tanıyan ‘Sezen Aksu Dijital’ sergisinin açılışı, 4 Ekim Salı günü gerçekleşti.
Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay liseli aşıklar gibi
Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay liseli aşıklar gibi Sürekli ayrılıp barışmalarıyla gündem olan Edvina Sponza ve İbrahim Kutluay bugünlerde liseli aşıklar gibi...
Van Gogh’un gizli otoportresi, X-ray taramasıyla bulundu
Van Gogh’un gizli otoportresi, X-ray taramasıyla bulundu Ünlü empresyonist ressam Vincent van Gogh’un otoportresi, X-ray cihazı yardımıyla başka bir resminin içinde bulundu.
Engin Altan Düzyatan her an bir sürpriz yapabilir
Engin Altan Düzyatan her an bir sürpriz yapabilir Oynadığı dizi ve filmler kadar fotoğrafçılık hobisi ile de adından söz ettiren Engin Altan Düzyatan, toplantı çıkışı görüntülendi.
Dünya şokta! Mona Lisa tablosu saldırıya uğradı!
Dünya şokta! Mona Lisa tablosu saldırıya uğradı! Paris'teki Louvre Müzesi'nde sergilenen ve dünyanın en çok korunan eserleri arasında kabul edilen Leonardo Da Vinci'nin Mona Lisa tablosu pastalı saldırıya uğradı. Ortaya çıkan görüntüler sosyal medyada gündem oldu.
Erol Evgin'e “Sanata Katkı Onur Ödülü”
Erol Evgin'e “Sanata Katkı Onur Ödülü” Türk pop müziğinin usta ismi Erol Evgin, geçtiğimiz gün Yenikapı’daki Dr. Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi'nde açılan, ArtContact İstanbul 2. Çağdaş Sanat Fuarı’nda “Sanata Katkı Onur Ödülü” aldı.
Pierce Brosnan'ın resim aşkı
Pierce Brosnan'ın resim aşkı Hollywood'un yakışıklı aktörü Pierce Brosnan, resim yapmaya geri döndü.