Serhat Teoman


Oğlum dizisi sürpriz oyuncuları buluşturuyor
Oğlum dizisi sürpriz oyuncuları buluşturuyor Ay Yapım'ın Ahmet Katıksız imzalı yeni dizisi "Oğlum"un hazırlıkları sürüyor. 12 yaşında Cem ile 6 yaşında Kaan adında iki çocuğun seyirciyi sarsacak dramatik hikâyesini anlatan dizinin kadrosu yavaş yavaş netleşiyor.
Bir dönemin ünlü dizisi Amerika'da
Bir dönemin ünlü dizisi Amerika'da Yayınlandığı dönemde beğeniyle izlenen 'Çocuk' dizisi ABD'ye açıldı.
Berrak Tüzünataç: "İbrahim Kutluay arkadaşımdır"
Berrak Tüzünataç: "İbrahim Kutluay arkadaşımdır" Senarist Ece Yörenç'in oğlu Ali Yörenç'le hemen ardından oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'yla ilişkilerini noktaladıktan sonra adı eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile anılan oyuncu Berrak Tüzünataç, yazılanları yalanladı.
Serhat Teoman'ı yolda görenler tanıyamadı
Serhat Teoman'ı yolda görenler tanıyamadı Yakışıklı oyuncu Serhat Teoman önceki gün Bebeköy'de görüntülendi.
Serhat Teoman'ın gözü Leyla'dan başkasını görmüyor
Serhat Teoman'ın gözü Leyla'dan başkasını görmüyor Yakışıklı oyuncu Serhat Teoman, kendisi gibi oyuncu olan kız arkadaşı Leyla Feray'ın 28. yaş gününü kutladı.
Leyla Feray - Serhat Teoman aşkı bitti mi?
Leyla Feray - Serhat Teoman aşkı bitti mi? Yakışıklı oyuncu Serhat Teoman, TRT 1’de yayınlanan "Uyanış Büyük Selçuklu" dizisinde ‘Gevher Hatun’u canlandıran Leyla Feray ile beş yıldır aşk yaşıyor.
Serhat Teoman'ın Corona virüs korkusu
Serhat Teoman'ın Corona virüs korkusu Yakışıklı oyuncu Serhat Teoman, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Bir klinikten çıkan Teoman, muhabirlerin sorularını yanıtladı.