Serkan Çayoğlu


Serkan Çayoğlu'nun yeni dizisine sürpriz transfer!
Serkan Çayoğlu'nun yeni dizisine sürpriz transfer! FOX'un "Kader Bağları" isimli yeni dizisinde Serkan Çayoğlu ile Ayça Ayçin Turan başrolü paylaşacak.
Ayça Ayşin Turan için Kıvanç Tatlıtuğ'un bir benzeri aranıyor!
Ayça Ayşin Turan için Kıvanç Tatlıtuğ'un bir benzeri aranıyor! Ayça Ayşin Turan, bir şampuan markasının sadece Irak'ta yayınlanacak reklam filminde rol alacak.
Gonca Vuslateri yine son anda kadrodan çekildi
Gonca Vuslateri yine son anda kadrodan çekildi Geçen sezon "Kraliçe" isimli yapımın kadrosundan çekilen Gonca Vuslateri, yeni projesi "Yanık Ülke"nin kadrosundan da son anda çekildi.
Serkan Çayoğlu: "Evlilik aşkımızı öldürmedi"
Serkan Çayoğlu: "Evlilik aşkımızı öldürmedi" 8 yıl önce "Kiraz Mevsimi" dizisinin tanışıp birbirlerine aşık olan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu, geçtiğimiz yıl evlenmişlerdi.
"Yanık Ülke" dizisine "Ateş Kuşları" dizisinden transfer!
"Yanık Ülke" dizisine "Ateş Kuşları" dizisinden transfer! Süreç Film'in FOX için çekeceği "Yanık Ülke" dizisinin okuma provası 21 Temmuz'da yapılacak.
Bodrum'da sobelenen Hadise zor anlar yaşadı!
Bodrum'da sobelenen Hadise zor anlar yaşadı! Ünlü oyuncular İrem Helvacıoğlu, Serkan Çayoğlu, Özge Gürel, Serkan Altunorak, Barış Kılıç, Doğukan Güngör ve şarkıcı Hadise bir derginin verdiği davet için Bodrum'da buluştu.
Serkan Çayoğlu'nun yeni dizisindeki partneri belli oldu
Serkan Çayoğlu'nun yeni dizisindeki partneri belli oldu Yakışıklı aktör Serkan Çayoğlu'nun yeni dizisindeki partneri merak konusuydu. O isim sonunda belli oldu.