Serkan Çayoğlu


"O Gelin Benim" filmi ertelendi
"O Gelin Benim" filmi ertelendi Hilal Saral'ın bir süredir senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu'nun yazdığı "O Gelin Benim" adlı film için hazırlık yaptığı konuşuluyordu.
Serkan Çayoğlu'ndan flaş düğün açıklaması
Serkan Çayoğlu'ndan flaş düğün açıklaması Son olarak 'Kıbrıs Zafere Doğru' rol alan yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu, geçtiğimiz akşam Etiler Akmerkez’de görüntülendi.
Serkan Çayoğlu'ndan şaşırtan ayrılık haberi!
Serkan Çayoğlu'ndan şaşırtan ayrılık haberi! Serkan Çayoğlu geçen haftalarda Dağ ve Börü projelerinin yaratıcısı Alper Çağlar’la el sıkışmış ve başarılı yönetmenin Göktürk serisinin ilk filmi “İlk Göktürk” için el sıkışmıştı.
Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu düğün alışverişinde
Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu düğün alışverişinde Özge Gürel ve yakışıklı sevgilisi Serkan Çayoğlu, önceki gün alışveriş turundaydı. Dünyaca ünlü markaların sezonluk ürünlerini inceleyen Çayoğlu; 'Biraz yürüyüş yaptık. Bugün alışveriş günümüz' dedi.
Özge Gürel'e sette sürpriz kutlama
Özge Gürel'e sette sürpriz kutlama "Kıbrıs Zafere Doğru" dizisi final yapan Serkan Çayoğlu, kendisi gibi oyuncu sevgilisi Özge Gürel'e pasta sürprizi yaptı.
Serkan Çayoğlu'ndan sevgilisi Özge Gürel'e romantik kutlama
Serkan Çayoğlu'ndan sevgilisi Özge Gürel'e romantik kutlama Yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu, 35 yaşına giren sevgilisi Özge Gürel ile bir pozunu paylaştı.
Serkan Çayoğlu'nun büyük heyecanı!
Serkan Çayoğlu'nun büyük heyecanı! Başrolünü Ahmet Kural; Pelin Karahan ve Gülper Özdemir'le paylaştığı Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin final sahnelerini çeken Serkan Çayoğlu şu günlerde yeni proje görüşmesi yapıyor.