Serkan Keskin


Umut Evirgen ve Alina Boz'a evlilik soruldu
Umut Evirgen ve Alina Boz'a evlilik soruldu 4 yıldır birlikte olduğu Mithatcan Özer ile ilişkisini sonlandıran Alina Boz, ayrılıktan kısa süre sonra gönlünü Umut Evirgen'e kaptırmıştı. Çift, dün Arnavutköy'de görüntülendi.
Gökçe Eyüboğlu'ndan müjdeli haber geldi
Gökçe Eyüboğlu'ndan müjdeli haber geldi FOX'un Ay Yapım imzalı yeni dizisi "Şahane Hayatım"nın hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
Meriç Aral ve Serkan Keskin ön balayına çıktı
Meriç Aral ve Serkan Keskin ön balayına çıktı Kısa süre sonra nikah masasına oturmaya hazırlanan Meriç Aral ile Serkan Keskin, Bozburun’da görüntülendi.
Meriç Aral ve Serkan Keskin'in nikah tarihi belli oldu mu?
Meriç Aral ve Serkan Keskin'in nikah tarihi belli oldu mu? Geçtiğimiz aylarda evlilik teklifi ettiği sevgilisi Meriç Aral ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Serkan Keskin muhabirlerin nikahla ilgili sorularını yanıtladı.
Oyuncu Meriç Aral'dan son dakika haberi
Oyuncu Meriç Aral'dan son dakika haberi Meriç Aral ile uzatmalı bir beraberlik yaşayan oyuncu Serkan Keskin geçtiğimiz günlerde karşılaştığı muhabirlere düğün müjdesi vermişti.
Serkan Keskin muhabirlere müjdeli haberi açıkladı
Serkan Keskin muhabirlere müjdeli haberi açıkladı Deneyimli oyuncu Serkan Keskin, Arnavutköy'de görüntülendi. Tek başına yürürken objektiflere yansıyan Keskin, acelesi olduğunu söyleyerek bir elektrikli scotter kiraladı.
Serkan Keskin - Meriç Aral çiftinden flaş karar!
Serkan Keskin - Meriç Aral çiftinden flaş karar! Serkan Keskin ile Meriç Aral çifti 5 yılı aşkın süredir devam eden beraberlikleriyle ilgili flaş bir karar aldı.