Serkan Keskin


Meriç Aral arkadaşlarıyla tatile çıktı
Meriç Aral arkadaşlarıyla tatile çıktı Son olarak "Kırmızı Oda" dizisinde rol alan Meriç Aral, tatil sezonunu açtı. Serkan Keskin, rol aldığı dizinin setinden dolayı sevgilisini yalnız bırakmak zorunda kalınca; güzel oyuncuya; yakın dostları eşlik etti.
Ünlü oyuncuların neşeli tatili sürüyor
Ünlü oyuncuların neşeli tatili sürüyor Tatillerine Kaş’ta devam eden Taner Ölmez ve nişanlısı Ece Çeşmioğlu’na, Meriç Aral ve sevgilisi Serkan Keskin eşlik etti.
Umut Evirgen'in filmi geri sayımda
Umut Evirgen'in filmi geri sayımda Melisa Şenolsun ile mutlu bir birlikteliği olan Umut Evirgen'in ilk uzun metraj filmi ‘Ben Bir Denizim’ Netflix’te yayına girecek.
'Yoktan Seçmeli' dizisi çekimlere başladı
'Yoktan Seçmeli' dizisi çekimlere başladı Hazar Ergüçlü, Hande Doğandemir, Serkan Keskin, Selim Bayraktar, Serhat Kılıç, Mahir İpek, Onur Dilber, Ayşe Melike Çerçi, Aleyna Solaker ve Berat Efe Parlar gibi başarılı isimlerin rol aldığı "Yoktan Seçmeli" dizisi çekimlere başladı.
“Yoktan Seçmeli” dizisi sürpriz oyuncuları buluşturdu
“Yoktan Seçmeli” dizisi sürpriz oyuncuları buluşturdu Yönetmen koltuğuna Onur Ünlü’nün oturduğu, senaryosunu Yusuf Reha Alp’in kaleme aldığı “Yoktan Seçmeli” dizisinin okuma provaları gerçekleşti.
Gülse Birsel 50. yaşını 50 kişiyle kutladı
Gülse Birsel 50. yaşını 50 kişiyle kutladı Senarist-oyuncu Gülse Birsel, 50. yaşına pandemi gölgesinde 'yüksek riskli' girdi.
Ünlü isimler Reha Erdem'in filminde buluştu
Ünlü isimler Reha Erdem'in filminde buluştu Yönetmen Reha Erdem, pandemi döneminde "Seni Buldum Ya" adlı sinema filmi çekti.