Serkay Tütüncü


Metin Akdülger "Sandık Kokusu"na veda ediyor
Metin Akdülger "Sandık Kokusu"na veda ediyor "Sandık Kokusu" dizisi çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Show TV’nin yeni sezonda devam onayı verdiği dizi Uğur Yücel ile Demet Akbağ’ı da yıllar sonra aynı projede buluşturmuştu.
'Kirli Sepeti' dizisine çok sürpriz transfer
'Kirli Sepeti' dizisine çok sürpriz transfer MedYapım’ın FOX’ta seyirciye buluşan “Kirli Sepeti” dizisinin kadrosuna ünlü bir aktör katıldı.
Serkay Tütüncü'den Acun Ilıcalı'ya çok sert 'kansız' yanıtı!
Serkay Tütüncü'den Acun Ilıcalı'ya çok sert 'kansız' yanıtı! Serkay Tütüncü kendisine "Kansız" diyen Acun Ilıcalı'ya yazdığı uzun metinle çok sert tepki göstererek ekledi: "Survivor ile ilgili detayları girmeyeyim bence.. İyice canınız sıkılmasın"
'Kirli Sepeti' sürpriz kadrosuyla ekran için geri sayımda
'Kirli Sepeti' sürpriz kadrosuyla ekran için geri sayımda FOX’un sürpriz kadrolu dizisi "Kirli Sepeti" merakla bekleniyor.
"Kirli Sepeti" birbirinden ünlü oyuncuları buluşturdu
"Kirli Sepeti" birbirinden ünlü oyuncuları buluşturdu Medyapım'ın imza attığı "Kirli Sepeti" dizisi lüks bir sitede temizlikçilik yapan kadınların hikâyesini konu alıyor.
Serkay Tütüncü'ye yeni projesinde güzel partner
Serkay Tütüncü'ye yeni projesinde güzel partner Yeni sezon için dört dizi birden hazırlayan Medyapım'ın FOX için çekeceği diziler arasında "Kirli Sepeti" de yer alıyor.
Genç oyuncu Deniz Sarıkaş'tan son dakika haberi
Genç oyuncu Deniz Sarıkaş'tan son dakika haberi 'Gelsin Hayat Bildiği Gibi' dizisinde 'Ozan' karakterini canlandıran genç oyuncu Deniz Sarıkaş, başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekmişti.