Serkay Tütüncü


İlayda Alişan'dan aşk açıklaması Final yapan "Masumiyet" dizisinin yıldızı İlayda Alişan'ın adı önce Halit Özgür Sarı ardından Serkay Tütüncü ile anılmıştı.
Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan aşk mı yaşıyor? Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan'ın, "Masumiyet" dizisinde başlayan arkadaşlıklarını aşka dönüştürdükleri iddia ediliyor.
Masumiyet dizisiyle ilgili son karar verildi Gold Film'in Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar ve Deniz Çakır'ı buluşturan "Masumiyet" dizisiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.
Serkay Tütüncü'den konuşulacak tokat açıklaması 'Masumiyet' dizisinde rol alan Serkay Tütüncü, dizide annesi rolünü oynayan Hülya Avşar'ın Ertuğrul Postoğlu'na attığı tokatla ilgili esprili bir açıklamada bulundu.
Fox TV'den flaş Masumiyet kararı Yayınlandığı günden beri basında kendine yer bulan Masumiyet için flaş bir karar verildi. Masumiyet final iddialarının gündemde olduğu sırada kanaldan ilginç bir karar çıktı.
Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'dan flaş açıklama Erken final yapacağı konuşulan "Masumiyet" dizisinin başrolünde rol alan genç oyuncular İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü'den konuşulacak açıklama...
'Masumiyet' dizisi ekrana veda mı ediyor? Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'ı buluşturan "Masumiyet" dizisinin akıbeti merak uyandırıyor.