Serkay Tütüncü


Serkay Tütüncü'den konuşulacak tokat açıklaması 'Masumiyet' dizisinde rol alan Serkay Tütüncü, dizide annesi rolünü oynayan Hülya Avşar'ın Ertuğrul Postoğlu'na attığı tokatla ilgili esprili bir açıklamada bulundu.
Fox TV'den flaş Masumiyet kararı Yayınlandığı günden beri basında kendine yer bulan Masumiyet için flaş bir karar verildi. Masumiyet final iddialarının gündemde olduğu sırada kanaldan ilginç bir karar çıktı.
Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'dan flaş açıklama Erken final yapacağı konuşulan "Masumiyet" dizisinin başrolünde rol alan genç oyuncular İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü'den konuşulacak açıklama...
'Masumiyet' dizisi ekrana veda mı ediyor? Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'ı buluşturan "Masumiyet" dizisinin akıbeti merak uyandırıyor.
Serkay Tütüncü: "İhanete uğramış olabilirim" Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ ve İlayda Alişan ile birlikte rol aldığı "Masumiyet" dizisinde 'İlker Ilgaz' karakterini canlandıran Serkay Tütüncü, yıllar önce aldatıldığını söyledi.
Serkay Tütüncü: "Aldatmak hem saygısızlık hem yorucu" Son dönemin parlayan yıldızlarından Serkay Tütüncü, "Masumiyet"te canlandırdığı karakterin aksine, gerçek hayatta "İkinci bir seçenek oluştuysa birinci bitmiştir" diyecek kadar net.
Serkay Tütüncü'den annesini canlandıran Hülya Avşar için olay sözler Fox TV'de ekrana gelen "Masumiyet" dizisi her hafta beğeni ve merakla takip ediliyor.