Serkay Tütüncü


Dilan Çiçek Deniz 3 koldan geliyor!
Dilan Çiçek Deniz 3 koldan geliyor! İzlandalı yönetmen nişanlısı Thor Saevarsson'la nikah masasına oturmaya hazırlanan oyuncu Dilan Çiçek Deniz, yeni projelerinden söz etti.
Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü'yü buluşturan dizi ne zaman yayınlanacak?
Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü'yü buluşturan dizi ne zaman yayınlanacak? FOX’un bu ay yayın akışına alması beklenen "Kusursuz Kiracı" dizisi büyük merakla bekleniyor.
"Hayaller ve Hayatlar" dizisi veda ediyor
"Hayaller ve Hayatlar" dizisi veda ediyor "Hayaller ve Hayatlar" dizisinin 2. sezon çekimleri önümüzdeki hafta başlayacaktı.
Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü kısa sürede kaynaştı
Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü kısa sürede kaynaştı Yakışıklı oyuncu Serkay Tütüncü, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Cadde üstünde arkadaşları ile sohbet eden Tütüncü, şen kahkahalarıyla etrafına neşe saçtı.
Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü'yü buluşturan dizi merak uyandırdı
Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü'yü buluşturan dizi merak uyandırdı MF Yapım'ın FOX için hazırladığı "Kiracı" dizisinin çekimleri tam gaz sürüyor. Mayıs ayında yayınlanacak dizinin daha sonra yeni sezonda devam etmesi planlanıyor.
Kardeşlerim'in yıldızı Nilsu Yılmaz iddialı projeye dahil oldu
Kardeşlerim'in yıldızı Nilsu Yılmaz iddialı projeye dahil oldu MF Yapım’ın yeni dizisi "Kiracı" geçen hafta sonu sete çıktı.
Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü başrolü paylaşacak
Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü başrolü paylaşacak Dilan Çiçek Deniz geçen günlerde Asena Bülbüloğlu’nun yapımcılığını üstlendiği "Kiracı" dizisiyle el sıkışmıştı. Dilan Çiçek Deniz'in partneri de belli oldu.