Şevket Çoruh


Arka Sokaklar oyuncularının 15 yıldaki değişimleri şaşırttı
Arka Sokaklar oyuncularının 15 yıldaki değişimleri şaşırttı 2006 yılında başlayan ve 15 seneyi geride bırakmasına rağmen hala en çok izlenen yapımlar arasında olan "Arka Sokaklar" dizisinin ünlü oyuncularının geçen zamandaki değişimi dikkat çekiyor.
'Arka Sokaklar' dizisinin kadrosunda neler oluyor?
'Arka Sokaklar' dizisinin kadrosunda neler oluyor? 15 sezonu geride bırakan fenomen dizi Arka Sokaklar’dan iki başrol oyuncusunun ayrılacağı iddia edilmişti.
Murat Akkoyunlu'dan iki ayrılık birden
Murat Akkoyunlu'dan iki ayrılık birden İlk ekran deneyimini yıllar önce 'Bizimkiler' dizisiyle yaşayan yılların tiyatro oyuncusu Murat Akkoyunlu, aldığı ayrılık kararlarıyla sevenlerini şaşırttı.
Şevket Çoruh da Corona virüse yakalandı
Şevket Çoruh da Corona virüse yakalandı Uzun yıllardır "Arka Sokaklar" dizisinde rol alan ünlü tiyatro sanatçısı Şevket Çoruh, Corona virüse yakalandı.
Rasim Öztekin gözyaşlarıyla uğurlandı
Rasim Öztekin gözyaşlarıyla uğurlandı Kalp krizi nedeniyle kaldırıldığı İstanbul Siyami Ersek Hastanesi'nde hayatını kaybeden Rasim Öztekin için Ses Tiyatrosu'nda tören düzenlendi. "Bak baba birlikte aynı sahnedeyiz" diyen usta oyuncunun kızı Pelin Öztekin, ayakta durmakta güçlük çekti.
Demet Akbağ: "Kavuk bir erkek komedyene yakışır"
Demet Akbağ: "Kavuk bir erkek komedyene yakışır" Demet Akbağ, çok tartışılan Dümbüllü'nün Kavuğu'nun bir kadın oyuncuya devredilmesi yönündeki eleştirilere “Kavuk bir erkek komedyene yakışır” dedi.
Şevket Çoruh "Arka Sokaklar" kadrosundan çıkarıldı mı?
Şevket Çoruh "Arka Sokaklar" kadrosundan çıkarıldı mı? Son olarak oyuncu arkadaşı Ozan Güven ile Cunda'da paylaşım yapan Şevket Çoruh'un ekranın uzun soluklu dizisi "Arka Sokaklar"ın kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi.