Sezen Aksu


Ezgi Mola'dan Safiye'ye hüzünlendiren veda
Ezgi Mola'dan Safiye'ye hüzünlendiren veda Ezgi Mola, iki sezondur "Masumlar Apartmanı" dizisinde canlandırdığı 'Safiye' karakterine veda etti.
Zeliha Kendirci Sezen Aksu şarkısı seslendirdi
Zeliha Kendirci Sezen Aksu şarkısı seslendirdi Geçtiğimiz yıl yayınladığı “İlk Aşkım” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel müzik mecralarında yerini alan Zeliha Kendirci, sözü ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan “Onursuz Olabilir Aşk” adlı yepyeni şarkısıyla sevenlerinin karşısına çıkıyor.
Sezen Aksu'dan Suzan Kardeş'i duygulandıran armağan
Sezen Aksu'dan Suzan Kardeş'i duygulandıran armağan Suzan Kardeş önceki akşam Beylikdüzü’nde bulunan bir mekanda Hıdırellezi İstanbullularla birlikte kutladı.
Sezen Aksu’dan hayranlarına sürpriz
Sezen Aksu’dan hayranlarına sürpriz Sanatçı Sezen Aksu, YouTube'da yayınlanan 'Demo 2' projesinin yeni şarkısı 'Her Şeye Rağmen' ile hayranlarına sürpriz yaptı.
Levent Yüksel: "Bana albüm yapmayın, paranıza yazık"
Levent Yüksel: "Bana albüm yapmayın, paranıza yazık" Deneyimli müzisyen Levent Yüksel, Sezen Aksu ile çalışırken 1993’te ilk albümü ‘Med Cezir’i yayınlamış ve bir anda meşhur olmuştu.
Eren Sandal'ın yorumuyla 'Bile Bile' beğeni topladı
Eren Sandal'ın yorumuyla 'Bile Bile' beğeni topladı Eren Sandal 90'lı yıllara damgasını vuran bir Sezen Aksu klasiği olan "Bile Bile"yi yeniden yorumladı.
Sezen Aksu sessizliğini bozdu
Sezen Aksu sessizliğini bozdu Şarkı sözleri nedeniyle eleştiri oklarının hedefinde olan sanatçı Sezen Aksu sessizliğini bozdu.