Sezen Aksu


Sinan Akçıl: "Müslüm Gürses ve Ahmet Kaya içimde uktedir"
Sinan Akçıl: "Müslüm Gürses ve Ahmet Kaya içimde uktedir" "Özgür Aras'la Baş Başa"nın bu haftaki konuğu Sinan Akçıl oldu. Özgür Aras ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren müzisyen, çok özel açıklamalar yaptı.
Genç şarkıcı Selin'in Times Meydanı gururu
Genç şarkıcı Selin'in Times Meydanı gururu Başarılı projelere imza atarak son dönemin parlayan isimlerinden Selin, son bir hafta içerisinde art arda üç farklı proje birden yayımlayarak takipçilerini ve müzikseverleri sevindirdi.
Sertab Erener'den sevenlerine 15. yıl sürprizi
Sertab Erener'den sevenlerine 15. yıl sürprizi Sanatçı Sertab Erener; sanat hayatının 15. yılını kutladığı Harbiye Açıkhava konserini ölümsüzleştiriyor.
Sinan Akçıl'dan "Hande Yener mi, Demet Akalın mı?" sorusuna yanıt
Sinan Akçıl'dan "Hande Yener mi, Demet Akalın mı?" sorusuna yanıt Besteci ve şarkıcı Akçıl, konuk olduğu "Pembe Masa" adlı programda konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Göksel, Sezen Aksu'yu ikinci annesi ilan etti
Göksel, Sezen Aksu'yu ikinci annesi ilan etti Şarkıcı Göksel İzmir Kültür Park Açıkhava'da sahne aldı.
'Sezen Aksu Dijital Sanat Sergisi' gerçekleşti
'Sezen Aksu Dijital Sanat Sergisi' gerçekleşti Sezen Aksu'nun arşivini, üretiminin başka bir bakışla görülmesine olanak tanıyan ‘Sezen Aksu Dijital’ sergisinin açılışı, 4 Ekim Salı günü gerçekleşti.
Emir Can İğrek'ten konuşulacak Sezen Aksu açıklaması
Emir Can İğrek'ten konuşulacak Sezen Aksu açıklaması Şarkıcı Emir Can İğrek, Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan 'Gör Beni' adlı programının bu haftaki konuğu oldu.