Sezen Aksu


Alina Boz - Mithat Can Özer aşkı bitti! Sevilen oyuncu Alina Boz ile Mithat Can Özer'in 3 yıldır dolu dizgin devam eden aşkına nazar değdi.
Demet Sağıroğlu'ndan genç şarkıcıya duygulandıran destek Söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait olan "Hadi Git" isimli single’ı ile müzikseverlerle buluşan genç şarkıcı Emrah Özdoğan’a, pop müziğin eşsiz yorumcularından Demet Sağıroğlu vokal yaparak destek oldu.
Sezen Aksu büyük üzüntüyle gözyaşlarına boğuldu Minik Serçe, bir süre önce kedisini kaybetti. Büyük üzüntü yaşayan ünlü şarkıcı, evinin bahçesine kedi mezarı yaptırdı. Sezen Aksu, yardımcılarının, "İsterseniz başka bir yere gömelim" önerisini ise anında reddettiği belirtildi.
Yılın 'En çok dinlenenleri' belli oldu Dünya genelinde 381 milyondan fazla kullanıcısı olan Spotify, yılın en çok dinlenenlerini açıkladı.
Sevenleri Müslüm Gürses'i unutmadı Dijital müzik platformu Fizy'de Ekim ayının ‘en'leri belli oldu.
Sezen Aksu stüdyosuna sokak hayvanları için yuva yaptı Sezen Aksu, sokak hayvanlarına yaptığı yardımlarla sık sık gündeme geliyor.
Alina Boz'dan Sezen Aksu'ya gecikmeli ziyaret Genç oyuncu Alina Boz, yaklaşık üç yıldır aşk yaşadığı Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer'le, Aksu'nun Akyarlar'daki evinin önünde görüntülendi.