sıcak hava


Uzmanından hamilelere yaz aylarında egzersiz tavsiyeleri
Uzmanından hamilelere yaz aylarında egzersiz tavsiyeleri Hamilelik sırasında egzersiz yapmak, anne adayının sağlığını korumak ve doğuma hazırlanmak için kritik bir öneme sahip.
Meteoroloji'den sağanak yağmur uyarısı!
Meteoroloji'den sağanak yağmur uyarısı! Türkiye'nin kıyı kesimleri hariç tamamı gök gürültülü sağanak yağmurların etkisi altında.
Antalya'da sıcaklık, kademeli olarak 8 derece düşecek
Antalya'da sıcaklık, kademeli olarak 8 derece düşecek Hava sıcaklıklarının mevsim normalleri üzerinde seyrettiği Antalya'da, sıcaklığın yarından itibaren kademeli olarak 8 derece düşmesi bekleniyor.
Meteoroloji'den sağanak, fırtına ve çöl tozu uyarıları
Meteoroloji'den sağanak, fırtına ve çöl tozu uyarıları Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre, 8 il için sarı kodlu uyarı yapıldı.
Batı, güney ve iç kesimlerde sıcaklık artıyor!
Batı, güney ve iç kesimlerde sıcaklık artıyor! Sıcaklıklar batı, güney ve iç kesimlerde 1 ila 4 derece artarak mevsim normallerinin üzerine çıkıyor. Yapılan açıklamada bugün bazı iller için kuvvetli yağış ve rüzgar uyarısında da bulunuldu.
Meteoroloji'den Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu için kuvvetli yağış uyarısı
Meteoroloji'den Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu için kuvvetli yağış uyarısı Doğu Karadeniz'de çok kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışların etkili olması beklenirken, Doğu Anadolu'nun orta ve doğu kesimlerinde de sağanak yağmur kendisini gösterecek. Yağışların; Artvin, Erzurum, Kars, Ardahan, Ordu, Giresun, Trabzon ve Rize'de kuvvetli olması bekleniyor.
Meteoroloji'den sağanak ve fırtına uyarısı: Bu bölgeler dikkat!
Meteoroloji'den sağanak ve fırtına uyarısı: Bu bölgeler dikkat! 10 il için sarı kodlu uyarı verilirken; Doğu Karadeniz kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışlı, İç Anadolu ve Doğu Anadolu ise gök gürültülü yağmurlu olacak. Marmara, Ege kıyıları ile, Akdeniz'in doğusunda kuvvetli poyraz etkili olacak.