sigara


İzmir'de kaçak sigara operasyonu
İzmir'de kaçak sigara operasyonu İzmir'in Torbalı ilçesinde, 1 depo ve 2 araçta yapılan aramada piyasa değeri 9 milyon 200 bin TL olan içi doldurulmuş 3 milyon 872 bin 400 makaron ele geçirildi.
Dilan Polat ve Sıla Doğu cezaevinde neler yaşıyor?
Dilan Polat ve Sıla Doğu cezaevinde neler yaşıyor? 6 gün önce tutuklanan Dilan Polat ve Sıla Doğu'nun cezaevi şartlarına alışamadığı iddia edildi.
Sigaraya 5 TL'lik yeni zam! 1 paket sigara 65 TL oldu
Sigaraya 5 TL'lik yeni zam! 1 paket sigara 65 TL oldu Son günlerde sigara fiyatlarına peş peşe zamlar gelmeye devam ediyor. Son olarak Philip Morris grubuna 5 lira zam geldi.
Çifte fatura düzenleyen sigara firmalarına 215 milyon TL idari ceza
Çifte fatura düzenleyen sigara firmalarına 215 milyon TL idari ceza Ticaret Bakanlığı, sigara firmalarına yönelik incelemelerde çifte fatura düzenleyen firmalara toplam 215 milyon TL idari para cezası uygulandığını duyurdu.
Sigara denetimcilerinin rüşvet ağı! Gruba girmek için 6 bin TL ödeniyor
Sigara denetimcilerinin rüşvet ağı! Gruba girmek için 6 bin TL ödeniyor Tütün ve sigara denetimi yapan memurlar ile kafe işletmecileri arasında Whatsapp grubu kurdukları, denetime gitmeden önce haberleştikleri öğrenildi.
İngiltere'de gençlere sigara yasağı gündemde
İngiltere'de gençlere sigara yasağı gündemde İngiltere hükümeti, sigara satışı yaşını giderek artırarak dünyanın en katı sigara yasaklarından birini hayata geçirmeye hazırlanıyor.
Gisele Bündchen: "En iyi dostum alkole veda ettim"
Gisele Bündchen: "En iyi dostum alkole veda ettim" Dünyaca ünlü süper model Gisele Bündchen, sağlığını düzeltmek için iki yıl önce içkiyi bıraktığını ve büyük faydalarını gördüğünü açıkladı.