Simay Barlas


Murat Yıldırım cephesinden konuşulacak haber
Murat Yıldırım cephesinden konuşulacak haber Son olarak "Ramo" isimli dizide rol alan oyuncu Murat Yıldırım setlere "Aziz" ile dönüyor...
Genç oyuncu Simay Barlas'tan son dakika haberi
Genç oyuncu Simay Barlas'tan son dakika haberi O3 Medya’nın Show TV için çekeceği "Aziz" adlı dönem dizisi Eylül ayında sete çıkacak.
Simay Barlas: "İkiyüzlü tiplere asla katlanamam"
Simay Barlas: "İkiyüzlü tiplere asla katlanamam" Egoist ve benmerkezci insanları anlamadığını söyleyen güzel ve başarılı oyuncu Simay Barlas'tan çarpıcı açıklamalar...
Simay Barlas: "Önce güven sonra aşk"
Simay Barlas: "Önce güven sonra aşk" Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden zarif oyuncu Simay Barlas, samimi açıklamalar yaptı.
Reytinge yenilen Kanal D dizisi final bile yapmadan veda etti!
Reytinge yenilen Kanal D dizisi final bile yapmadan veda etti! Kanal D'de ekrana gelen, başrollerinde Özge Özberk, Emre Kınay, Musa Uzunlar ve Mert Yazıcıoğlu'nun yer aldığı "Bir Annenin Günahı" final bile yapamadan ekrana veda etti.
Mert Yazıcıoğlu ve Simay Barlas ekranın taze çifti oldu
Mert Yazıcıoğlu ve Simay Barlas ekranın taze çifti oldu "Bir Annenin Günahı"nda Mert Yazıcıoğlu’nun canlandırdığı 'Yusuf' karakteriyle, Simay Barlas’ın oynadığı 'Yağmur' arasında yaşanacak imkansız aşk, her yaştan izleyiciyi etkileyecek.