Simge Sağın


Simge Sağın: "Aytaç’la yaşadığımız şey tamamen aşk üzerine kurulu" Şarkıcı Aslı Demirer ile 14 ay süren bir evlilik yaşayan aranjör Aytaç Özgümüş, boşanır boşanmaz kalbini Simge Sağın'a kapırmıştı.
Simge: "Keşke eski şarkcılardan olsaydım" Yeni nesil popçulardan Simge Sağın, 90'lardaki şarkı sözlerinin artık günümüzde olmadığına inanıyor.
Simge Sağın'dan olay yaratan Murat Boz itirafı "İbrahim Selim ile Bu Gece" programına katılan Simge Sağın'ın itirafı magazin dünyasına bomba gibi düştü...
Thodex vurgun için kırmızı elbiseli ünlüleri kullanmış! Kripto para dünyası bir dolandırıcılık hikayesi ile sarsılıyor. Son günlerde para transferlerinde sorun yaşanan kripto para platformu (borsası) Thodex'in internet sitesi kapatıldı. Yatırımcıların hesaplarına ulaşımı kesildi.
Simge Sağın'ın 10 yıldır süren davası Şarkıcı Simge Sağın, kendi adını kullanarak insanları kandıran kabin memuruyla davasının 10 yıldır sürdüğünü söyledi.
Ünlü popçulardan Simge Sağın'a destek 'Öpücem', 'Aşkın Olayım', 'Yankı' gibi popüler parçalarıyla tanınan Simge Sağın yeni şarkısı “Sevmek Yüzünden” beğeni yağmuruna tutuldu.
Sahte Simge Sağın erkek çıktı! Popçu Simge Sağın adına Facebook'ta sahte profil hesabı açarak, iş adamlarıyla cinsel içerikli yazışmalar yapan kabin memuru Asil Nadir A. hakkında dört yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.