Simge Sağın


Simge Sağın: "Ayrılık şarkıları içimi acıtıyor"
Simge Sağın: "Ayrılık şarkıları içimi acıtıyor" Şarkıcı Simge Sağın, önceki akşam Harbiye Açıkhava'da sevenleriyle buluştu.
Ozan Bayraşa'dan sevenlerine 'yapay zeka'lı sürpriz
Ozan Bayraşa'dan sevenlerine 'yapay zeka'lı sürpriz Düzenlemeleri, söz ve beste çalışmaları ile sayısız hit şarkıya imza atan prodüktör Ozan Bayraşa, kendi sesinden projelerini yayımlamaya ''İzleri Belli'' isimli ikinci teklisi ile devam ediyor.
Şarkıcı Simge küçük hayranını görünce çok şaşırdı
Şarkıcı Simge küçük hayranını görünce çok şaşırdı Ünlü şarkıcı Simge Sağın, sahnenin önünde Icardi gibi sarıya boyalı saçlı, Galatasaray formalı bir çocuğun şarkıya eşlik ettiğini fark etti.
Şarkısında 'Aşkın Olayım' diyen Simge'nin aşka vakti yok: "Kimsenin aşkı olamam"
Şarkısında 'Aşkın Olayım' diyen Simge'nin aşka vakti yok: "Kimsenin aşkı olamam" Simge Sağın, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Son günlerin adından söz ettiren şarkıcısı, kostüm provasına geldiğini söyledi.
Simge Sağın 'Aşkın Olayım' ile servetine servet kattı
Simge Sağın 'Aşkın Olayım' ile servetine servet kattı Geçmişte büyük maddi zorluklar yaşayan şarkıcı Simge Sağın, verdiği röportajlarda buzdolabının boş olduğu günleri anlatmıştı. Sağın günümüzün en çok kazanan şarkıcılarından biri oldu.
Simge Sağın'dan itiraf: "Hem harcadım hem de harcandım"
Simge Sağın'dan itiraf: "Hem harcadım hem de harcandım" Son dönemde adından söz ettiren şarkıcı Simge Sağın, bayramın son günü Alaçatı Hayal Kahvesi'nde sahne aldı.
Simge Sağın eski aşkıyla nasıl arkadaş kalabildi?
Simge Sağın eski aşkıyla nasıl arkadaş kalabildi? Simge Sağın, geçtiğimiz akşam Girne'de sahne aldı. Güzel sanatçı konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.