Sinem Kobal


Sinem Kobal büyük tutkusunu gözler önüne serdi
Sinem Kobal büyük tutkusunu gözler önüne serdi Sosyal medyanın merakla takip edilen ünlülerinden Sinem Kobal son paylaşımlarında büyük tutkusunu gözler önüne serdi.
Sosyal medya Sinem - Kenan çiftini konuştu!
Sosyal medya Sinem - Kenan çiftini konuştu! Ünlü çift Sinem Kobal ile eşi Kenan İmirzalıoğlu'nun, önceki gün çekilen bir fotoğrafı sosyal medyada ses getirdi.
Sinem Kobal cephesinde olay gelişme!..
Sinem Kobal cephesinde olay gelişme!.. Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Sinem Kobal'dan hayranlarını sevindirecek bir haber geldi.
Sinem Kobal ailesini seçti
Sinem Kobal ailesini seçti Oyuncu Sinem Kobal, Kurban Bayramı’nı ailesine ayırdı. Sezon başında eşi Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte yurtdışında tatile çıkan güzel oyuncu, bu kez annesi Nuray ve kardeşi Kerem ile seyahat planı yaptı.
Sinem Kobal güzel yıldızla pişti oldu
Sinem Kobal güzel yıldızla pişti oldu Güzel oyuncu Sinem Kobal, geçtiğimiz aylarda bir dergiye röportaj verdi. Kapak çekimleri için de bembeyaz bir elbise tercih etti.
Sinem Kobal: "Aile olmak bana iyi geldi"
Sinem Kobal: "Aile olmak bana iyi geldi" Kenan İmirzalıoğlu ile evliliğini gözlerden uzak yaşayan Sinem Kobal, sevdiği adamla yuva kurmanın kendisine mutlu hissettirdiğini ifade etti.