Sinem Kobal


Sinem Kobal'dan yemek servisi Bir süredir ekrandan uzak olan oyuncu Sinem Kobal, önceki gün Beşiktaş’ta objektiflere yansıdı.
Sinem Kobal'a hayranından akıl almaz tavsiyeler Sevilen oyuncu Sinem Kobal'ın paylaşımına hayranından enteresan bir yorum geldi.
Kenan İmirzalıoğlu'ndan yeni yatırım! Gayrimenkul sektörüne yaptığı yatırımlarla bilinen Kenan İmirzalıoğlu, yeni dizisi 'Alef'ten aldığı parayı da aynı şekilde değerlendirdi.
Sinem Kobal cephesinden son dakika haberi! Oyuncu Sinem Kobal’ın dün sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf kısa sürede binlerce beğeni alırken çiftin hayranlarından bazıları bebek taleplerini dile getirdiler.
Sinem Kobal'ın siyah beyaz 'aşk'ı Kendisi gibi oyuncu olan Kenan İmirzalıoğlu ile evli olan Sinem Kobal, sosyal medyada aşka geldi. Eşiyle birlikte fotoğraf paylaşan Kobal'a yorum yağdı.
Kenan İmirzalıoğlu Sinem'i öve öve bitiremedi ATV'de ekranlara gelen 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmacısının sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, yarışma esnasında evliliğe dair yaptığı açıklamalarda gündem oldu.
Sinem Kobal'dan 1,5 milyon liralık anlaşma Oyuncu Sinem Kobal, ayakkabı markası Deichmann ile sözleşmesini yeniledi.