Sinem Kobal


Sinem Kobal: "Ben çok şanslı bir kadınım"
Sinem Kobal: "Ben çok şanslı bir kadınım" Uzun bir süredir setlerden uzak olan oyuncu Sinem Kobal, evlilik hayatında her şeyin güzel gittiğini ifade etti.
Sinem Kobal'dan bomba hamilelik açıklaması!
Sinem Kobal'dan bomba hamilelik açıklaması! Dün gece Elle dergisinin stil ödülleri gecesine katılan Sinem Kobal, setleri çok özlediğini anlattı.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu gecelerde görüntülendi
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu gecelerde görüntülendi Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti son dönemde davet ve organizasyonlara daha sık katılmaya başladı.
Sinem Kobal ve Serenay Sarıkaya'yı buluşturan gecede çok konuşulacak olay!
Sinem Kobal ve Serenay Sarıkaya'yı buluşturan gecede çok konuşulacak olay! Ay Yapım'ın düzenlediği Academy Day'in kapanış gecesine katılan ünlü isimler kıyafet ve makyajlarıyla görenleri şaşırttı.
Sinem Kobal sevimli kızı Lalin'le objektiflere yansıdı
Sinem Kobal sevimli kızı Lalin'le objektiflere yansıdı Güzel oyuncu Sinem Kobal, sevimli kızı Lalin'le önceki gün Ulus'ta görüntülendi.
Sinem Kobal'dan sürpriz fotoğraf! Ünlü oyuncu şaşırttı
Sinem Kobal'dan sürpriz fotoğraf! Ünlü oyuncu şaşırttı Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evliliği olan Sinem Kobal hafta sonunu kızları Lalin, Leyla ve annesi Nuray Kobal'la geçirdi.
Sinem Kobal geri dönüşünü böyle duyurdu! Hayranlarına müjde
Sinem Kobal geri dönüşünü böyle duyurdu! Hayranlarına müjde Mutlu evlilikleriyle örnek olan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz günlerde "Ailece ekrana yaklaşıyoruz" sözleri ile hayranlarına güzel haberi vermişti.