Sinem Kobal


Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu yola çıktı! Ünlü çiftin tatil sevinci
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu yola çıktı! Ünlü çiftin tatil sevinci Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti, kızlarıyla birlikte tatile çıktı. Kızlarının ilk kez uzun bir uçuş deneyimi gerçekleştireceğini söyleyen Kobal, takipçilerinden dua istedi.
Sinem Kobal'dan sosyal medyayı sallayan paylaşım
Sinem Kobal'dan sosyal medyayı sallayan paylaşım Bir süredir ekranlardan uzak olan güzel oyuncu Sinem Kobal, sosyal medyaya yöneldi.
136 ünlünün mağdur edildiği davada yeni gelişme
136 ünlünün mağdur edildiği davada yeni gelişme İstanbul'da bulunan tapu müdürlüğünde 2 personel 136 ünlü ismin taşınmaz ve nüfus bilgilerini araştırarak kimliği belirsiz kişilerle paylaştı.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu el ele göz göze
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu el ele göz göze Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çifti katıldıkları ödül töreninde el ele göz göze poz verdi.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'ndan 'yılbaşı planı' sorusuna yanıt
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'ndan 'yılbaşı planı' sorusuna yanıt Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, gecelerde boy gösterdi.
Kenan İmirzalıoğlu’ndan aldatma iddiasına ikinci yanıt
Kenan İmirzalıoğlu’ndan aldatma iddiasına ikinci yanıt Aktör Kenan İmirzalıoğlu’ndan ihanet iddiasına ikinci yanıt: "Hafızaları kirletmeyelim..."
Kenan İmirzalıoğlu'ndan ihanet iddiasına net yanıt: "Biz o kuyuya inmeyeceğiz"
Kenan İmirzalıoğlu'ndan ihanet iddiasına net yanıt: "Biz o kuyuya inmeyeceğiz" Kenan İmirzalıoğlu, eşi Sinem Kobal'ı aldattığına dair ortalarda dolaşan iddiaları yalanladı.