Sinem Kobal


Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu Sıla'nın düğününe katıldı Sıla ve Hazer Amani’nin düğününe katılanlar arasında Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu çifti de vardı.
Soğuk hava Sinem Kobal'ı da vurdu! Dondurucu soğuklar ekranın özlenen oyuncusu Sinem Kobal'ı da vurdu.
Instagram Sinem Kobal'ın paylaşımıyla çalkalanıyor! Uzun süredir ekranlarda görünmeyen Sinem Kobal'ın Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf sosyal medyayı çalkaladı...
Sinem Kobal'ın fotoğrafı sosyal medyayı salladı! Uzun süredir ekrandan uzak olan oyuncu Sinem Kobal; sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya devam ediyor...
Sinem Kobal'ı zorlayan bebek sorusu Sevilen oyuncu Sinem Kobal, ‘Güzelliğin Portresi’ adlı filmin galasında kameralara yansıdı.
Sinem Kobal: "Dinleniyorum" Sinem Kobal, önceki akşam 'Güzelliğin Portresi' filminin özel gösterimine katıldı. Güzel oyuncu, dinleneceği için bu sene ekrandan uzak kalacağını açıkladı.
Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal'a nasıl selam gönderdi? "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasında zaman zaman Kenan İmirzalıoğlu'nun oynadığı dizilerle ilgili sorular ekrana gelirken bu sefer de Sinem Kobal'la ilgili bir soru geldi.