Sinem Ünsal


Çağatay Ulusoy başrolü kiminle paylaşacak?
Çağatay Ulusoy başrolü kiminle paylaşacak? Ay Yapım'ın FOX için hazırladığı Çağatay Ulusoy'lu "Gaddar" dizisinin aralık ayında seyirciyle buluşması planlanıyor.
Sinem Ünsal yeni aşkıyla çok mutlu
Sinem Ünsal yeni aşkıyla çok mutlu Genç yıldız Halit Özgür Sarı ile yaşadığı fırtınalı beraberliğin ardından bir başka yakışıklı oyuncu Berk Cankat'a gönül veren Sinem Ünsal, sevgilisiyle objektiflere yansıdı.
Sinem Ünsal yeni aşkı Berk Cankat'ı anlattı: "Bana iyi geliyor..."
Sinem Ünsal yeni aşkı Berk Cankat'ı anlattı: "Bana iyi geliyor..." Dizi yıldızı Sinem Ünsal, yakın zamanda ilişkiye başladığı yakışıklı aktör Berk Cankat hakkında gelen soruya konuşulacak bir yanıt verdi.
Sinem Ünsal hızlı çıktı! Yakışıklı oyuncuya abayı yaktı
Sinem Ünsal hızlı çıktı! Yakışıklı oyuncuya abayı yaktı 4 yıllık aşkı Kıvanç Kılınç'la beraberliğini noktaladıktan kısa bir süre sonra yakışıklı oyuncu Halit Özgür Sarı ile yaşadığı tutkulu beraberlikle adından söz ettiren oyuncu Sinem Ünsal, şimdilerde başka bir yakışıklı oyuncuya abayı yaktı.
Ünlü isimler Bodrum'da lüksün keyfini sürüyor
Ünlü isimler Bodrum'da lüksün keyfini sürüyor Yaz sezonunun açılmasıyla birlikte birçok ünlü, soluğu Bodrum'da aldı.
Sinem Ünsal'ın sürpriz görüşmesi ortaya çıktı!
Sinem Ünsal'ın sürpriz görüşmesi ortaya çıktı! Genç meslektaşı Halit Özgür Sarı ile kısa süreli tutkulu bir beraberlik yaşayan Sinem Ünsal, bir süredir sessizliğini koruyordu.
Sinem Ünsal: "Estetik de yasaklanmalı"
Sinem Ünsal: "Estetik de yasaklanmalı" Deneyimli oyuncu Sinem Ünsal, tartışma yaratan açıklamalarda bulundu.