Sinem Ünsal


Sinem Ünsal: "Aşık olduğumdan emin değilim"
Sinem Ünsal: "Aşık olduğumdan emin değilim" Oyuncu Sinem Ünsal, hem aşka hemde özel hayatına dair ilginç sözler söyledi.
Sinem Ünsal yeni rolüyle şaşırtacak
Sinem Ünsal yeni rolüyle şaşırtacak ‘Mucize Doktor'un final yapmasının ardından ekran yolculuğuna ara vermeyen Sinem Ünsal, 'Elbet Bir Gün' adlı diziyle anlaştı.
Sinem Ünsal'dan hakkında merak edilenlere samimi yanıt
Sinem Ünsal'dan hakkında merak edilenlere samimi yanıt Sinem Ünsal: "Şu anda hayatımda biri var. İlişkide karşımdakini değiştirmeye çalışmam, saygı duyarım. Ben de olduğum gibi davranırım. Kendimi geri plana itip, sevgilimi öne çıkarmam..."
Şebnem Bozoklu bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi
Şebnem Bozoklu bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi Burak Yamantürk, Sinem Ünsal ve Şebnem Bozoklu'nun başrollerin paylaştığı 'Elbet Bir Gün' dizisi sete çıktı.
Burak Yamantürk sürpriz projeyle el sıkıştı
Burak Yamantürk sürpriz projeyle el sıkıştı Gül Oğuz’un yöneteceği sürpriz projede Sinem Ünsal ve Şebnem Bozoklu iki kız kardeşe hayat veriyor.
'Elbet Bir Gün' ay ortasında sete çıkıyor
'Elbet Bir Gün' ay ortasında sete çıkıyor Most Yapım'ın FOX'a hazırladığı Elbet Bir Gün dizisinin ay ortasında sete çıkması planlanıyor.
Sürpriz oyuncular Elbet Bir Gün'de buluştu!
Sürpriz oyuncular Elbet Bir Gün'de buluştu! MOST Yapım'ın FOX Tv için hazırladığı "Elbet Bir Gün" dizisi yakında sete çıkıyor.