şirket


"HİSSELERİMİZ İSKONTOLU" DİYEN İŞADAMI HAMDİ AKIN KÜÇÜK YATIRIMCIYI NASIL YUTTU?
"HİSSELERİMİZ İSKONTOLU" DİYEN İŞADAMI HAMDİ AKIN KÜÇÜK YATIRIMCIYI NASIL YUTTU? Akfen GYO hissesinde yaşananlar yok artık denilecek türden. Şirketten yapılan ilk KAP açıklamasına "Hisselerimiz yüzde 38 iskontolu" dediler, sonra aynı gün 30 milyon lot sattılar.
Rekabet Kurumu'ndan 6 enerji şirketi hakkında soruşturma
Rekabet Kurumu'ndan 6 enerji şirketi hakkında soruşturma Rekabet Kurumu, aralarında Astor Enerji AŞ ve Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik AŞ’nin de ulunduğu altı enerji şirketi hakkında soruşturma açtı.
Rekabet Kurumu 16 şirkete idari para cezası kesti
Rekabet Kurumu 16 şirkete idari para cezası kesti İşgücü piyasasına yönelik centilmenlik anlaşmaları nedeniyle bazı teşebbüsler hakkında yürütülen soruşturma sonuçlandı. Soruşturma sonucunda Türk Telekom'a 41 milyon lira, LC Waikiki'ye ise 59 milyon lira para cezası verildi.
Leonardo Di Caprio'nun yeni yatırımı gündem yarattı
Leonardo Di Caprio'nun yeni yatırımı gündem yarattı Hollywood'un servet sahibi aktörlerinden Leonardo Di Caprio son yatırımını sürpriz bir sektöre yaptı.
Tat Gıda için iki firma teklif verdi
Tat Gıda için iki firma teklif verdi Koç Holding, köklü markalarından Tat Gıda'nın satışı ile ilgili önemli bir açıklama yaptı.
Taha Tatlıcı ortağı olduğu madencilik devinin iflasını istedi
Taha Tatlıcı ortağı olduğu madencilik devinin iflasını istedi Cemiyet hayatının bilinen isimlerinden iş insanı Taha Tatlıcı, ortağı olduğu şirkete yönelik iflas davası açtı.
İşe aldığı genç kıza maket bıçağı çekip tecavüze kalkıştı!
İşe aldığı genç kıza maket bıçağı çekip tecavüze kalkıştı! Şirket sahibi Onur Ateş, 11 gün önce işe aldığı çalışanı H. Ç.’ye tecavüze kalkıştı. Ateş’in ofisinde gece yarısı yaşanan olay kameralara da yansıdı.