Şişli


Şişli'de otomobilin çarptığı motosikletli yaralandı
Şişli'de otomobilin çarptığı motosikletli yaralandı İstanbul Şişli'de otomobilin direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü yanından geçen motosikletliye çarptı. Çarpmanın etkisiyle otomobilin altında kalan motosiklet sürücüsü çevredekilerin yardımıyla çıkarıldı. Yaralı ambulansla hastaneye kaldırıldı.
Şişli'de bulunan otelde yangın çıktı
Şişli'de bulunan otelde yangın çıktı İstanbul Şişli'de bulunan bir otelin mutfağında çıkan yangında, dumandan etkilenen bir kişi ile otelden çıkmaya çalışırken düşerek yaralanan bir kişi, hastaneye kaldırıldı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını kısa sürede söndürdü.
Zeynep Bastık nikah masasına mı oturuyor?
Zeynep Bastık nikah masasına mı oturuyor? Temmuz ayındaki Roman havası konseptli doğum günüyle çok konuşulan, 'Gacı 30 oldu' yazılı tefle poz veren Zeynep Bastık ile ilgili kulislerde bomba bir iddia dolaşıyor...
Rolls-Royce’unu seyahat dönüşü hasarlı bulan iş adamı site yönetimine dava açtı
Rolls-Royce’unu seyahat dönüşü hasarlı bulan iş adamı site yönetimine dava açtı Libyalı iş insanı kişiye özel olarak üretilen 50 milyon lira değerindeki Rolls-Royce’unu seyahat dönüşü, Şişli’deki rezidansının otoparkında hasarlı halde buldu. Site yönetiminden lüks otomobilinin zararının tazminini isteyen iş insanı, isteği reddedilince soluğu adliyede aldı.
Fırtına, İstanbul'un göbeğinde korku dolu anlar yaşattı!
Fırtına, İstanbul'un göbeğinde korku dolu anlar yaşattı! İstanbul Şişli'de akşam saatlerinde etkili olan fırtınada bir inşaatın metal koruma levhaları koptu.
İstanbul Şişli'de korkutan yangın
İstanbul Şişli'de korkutan yangın İstanbul Şişli'de 7 katlı binanın çatı katında yangın çıktı. Rüzgarın da etkisiyle büyüyen yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.
Şişli'de iş merkezinde yangın
Şişli'de iş merkezinde yangın İstanbul Şişli, Mecidiyeköy'de iş merkezinin rezidans kısmında yangın çıktı. Olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi.