Sivas


Kuşadası açıkları, Adana ve Sivas'ta deprem
Kuşadası açıkları, Adana ve Sivas'ta deprem Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi, Akdeniz açıklarında 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu.
Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Sivas Katliamı paylaşımı
Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Sivas Katliamı paylaşımı CHP lideri Kılıçdaroğlu, Sivas Katliamı'nın 30. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Sivas'ta 4.1 büyüklüğünde deprem
Sivas'ta 4.1 büyüklüğünde deprem Sivas'ın Ulaş ilçesinde, Richter ölçeğine göre 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
43 yıl önce boşaltılan 'hayalet köy'den esrarengiz fotoğraflar
43 yıl önce boşaltılan 'hayalet köy'den esrarengiz fotoğraflar Sivas'ın Divriği ilçesinde 43 yıl önce terör nedeniyle boşalan yaklaşık 200 yıllık Çobandurağı köyünün taş evleri, kaderine terk edildi.
Sivas'ta 4.3 büyüklüğünde korkutan deprem!
Sivas'ta 4.3 büyüklüğünde korkutan deprem! Sivas Gürün merkezli 4.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem çevre illerden de şiddetli şekilde hissedildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kırıkkale, Yozgat ve Sivas programı iptal oldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kırıkkale, Yozgat ve Sivas programı iptal oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, rahatsızlığı nedeniyle doktorların tavsiyesi üzerine bugün evde istirahat edeceğini açıkladı. Kırıkkale, Yozgat ve Sivas'taki programlara Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay katılacak.
Sivas hızlı trene kavuşuyor
Sivas hızlı trene kavuşuyor Vatandaşların sabırsızlıkla beklediği Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Tren (YHT) Hattı, yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından hizmete açılacak.