Songül Öden


Songül Öden yıllar sonra yaptığı 'Gümüş' itirafıyla olay oldu
Songül Öden yıllar sonra yaptığı 'Gümüş' itirafıyla olay oldu 2005 yılında Kıvanç Tatlıtuğ ile ‘Gümüş' dizisinde başrol oynayan Songül Öden, ‘'O dönem beni Kıvanç'a yakıştıramayanlar çok hakaret etti' itirafında bulundu.
'Oğlum' dizisiyle ilgili flaş haber
'Oğlum' dizisiyle ilgili flaş haber Ağır dram hikayesiyle dikkat çeken "Oğlum" dizisinde izleyicileri hüngür hüngür ağlatan performansıyla Nihal Yalçın büyük alkış alıyor.
Oyuncu Nazan Kesal'dan son dakika haberi
Oyuncu Nazan Kesal'dan son dakika haberi Deneyimli oyuncu Nazan Kesal'dan konuşulacak flaş haber...
Ünlü isimler 'Okuyan bir gelecek' için el ele verdi
Ünlü isimler 'Okuyan bir gelecek' için el ele verdi ‘Okuyan Bir Gelecek’ projesiyle 7 bin çocuğu kitap setleriyle buluşturan AÇEV bu kez 100 bin çocuğa ulaşmayı hedefliyor. Projeye sanatçılar da destek veriyor.
Tuğçe Açıkgöz'den konuşulacak haber
Tuğçe Açıkgöz'den konuşulacak haber Son olarak Börü 2039’un başrol kadın oyuncusu seçilen genç oyuncu Tuğçe Açıkgöz'den konuşulacak bir haber geldi.
Songül Öden: "Oysa her şey çok ciddi başlamıştı"
Songül Öden: "Oysa her şey çok ciddi başlamıştı" İş insanı Arman Bıçakçı ile mutlu bir evlilik sürdüren oyuncu Songül Öden, eşiyle birlikte Miami'ye gitti.
Kubilay Aka'nın yeni projesi belli oldu
Kubilay Aka'nın yeni projesi belli oldu "Aşk 101" dizisinde unutulmaz bir performans sergileyen yakışıklı oyuncu Kubilay Aka'nın yeni projesi belli oldu.