soruşturma


Efsane 10 numara Sneijder kara para çetesiyle mi?
Efsane 10 numara Sneijder kara para çetesiyle mi? Uluslararası organize suç örgütü Comanchero'nun kara para aklama faaliyetlerine Galatasaraylı Hollandalı eski futbolcu Wesley Sneijder’inde karıştığı ortaya çıktı.
Fenomen soruşturmasında vergi müfettişi de gözaltına alındı
Fenomen soruşturmasında vergi müfettişi de gözaltına alındı Sosyal medya fenomeni Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen'in de aralarında bulunduğu 54 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında vergi müfettişi de var.
Sıva yaparken 6’ncı kattan düşüp, hayatını kaybetti
Sıva yaparken 6’ncı kattan düşüp, hayatını kaybetti Adana'da inşaat halindeki apartmanın 6’ncı katında sıva yaparken dengesini kaybedip düşen Mehmet Ali Soylu (44), hayatını kaybetti.
Tahliye bekleyen Dilan Polat’a bir şok daha
Tahliye bekleyen Dilan Polat’a bir şok daha Dilan Polat ve Engin Polat'ın da aralarında bulunduğu 28 şüpheliye ilişkin hazırlananan iddianameyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.
Fenomenler soruşturmasında Neslim ve İnanç Güngen çifti gözaltına alındı
Fenomenler soruşturmasında Neslim ve İnanç Güngen çifti gözaltına alındı İstanbul Emniyeti Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında Neslim ve İnanç Güngen çifti sabah saatlerinde gözaltına alındı.
Şantaj davasında karar: İyi hal indirimi uygulandı
Şantaj davasında karar: İyi hal indirimi uygulandı Konya'da sosyal medyadan tanıştığı kişiyle birlikte yaşayan ve kendisini gizlice kayda alıp şantaj yapan şahsa 'iyi hal' indirimi uygulanarak 1 yıl 15 gün hapis cezası verildi.
Genç Deniz'in talihsiz ölümü
Genç Deniz'in talihsiz ölümü Tunceli'de dağdan kopan kaya parçasının seyir halindeki otomobile isabet etmesi sonucu Deniz Doğan (24) hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı.