soruşturma


İrlanda'dan ölen çocuklar için özür İrlanda’da 20’nci yüzyıl boyunca Katolik Kilisesi’ne bağlı kadın sığınmaevlerindeki binlerce çocuğun ölümüne ilişkin soruşturma tamamlandı.
Rafet El Roman'a şok eden tehdit!.. Rafet el Roman, hayranına “Sesin kötü” deyince, kızın sevgilisi tarafından tehdit edildi. El Roman’ın telefon numarasını sevgilisiyle paylaşan genç kıza ‘Kişisel verileri yaymak’ suçundan dava açıldı. Sevgilinin de 4 yıla kadar hapsi isteniyor.
Milyonluk seçim sandviçleri soruşturması yarım kaldı İçişleri Bakanlığı, İBB Teftiş Kurulu’nun incelediği dosyaya el koydu.
Ünlü fenomenlere "korsan çekiliş" soruşturması! Sosyal medya fenomenlerinin kanuna aykırı şekilde izinsiz yaptıkları kura ve çekilişler, denetime takıldı. Ünlü fenomenler, şans oyunları yönetmeliğini ihlalden 10 milyon lira idari para cezası ve 2 yıla kadar hapisle cezalandırılabilir.
Rekabet Kurulu Facebook ve WhatsApp hakkında soruşturma başlattı! Rekabet Kurulu Facebook ve WhatsApp hakkında resen soruşturma başlattı ve WhatsApp verilerinin paylaşılması zorunluluğunu durdurdu.
Genç kız otogarda akıl almaz bir olay yaşadı! 18 yaşındaki E.K., 16 Kasım günü 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'na gitti. Otobüslerde çalışmak için iş aramaya başlayan genç kız, otogarda yaşantısını sürdüren 30 yaşındaki Sedat S. ile karşılaştı.
Kristina'nın ölümünde şaşırtan iddia! Muğla Bodrum'da 25 yaşındaki model ve dansçı Kristina Novitskaya'nın gizemli ölümüyle ilgili Ukrayna basınından şaşırtan iddia...