soruşturma


Ünlü diyetisyen ve doktor eşinin boşanma davasında şok sözler! Diyetisyen Zeynep Sağlam Eryılmaz, mahkemeye sunduğu dava dilekçesinde bu evliliğin temelinden sarsılmasında 2016 yılında evlendiği kardiyoloji uzmanı Dr. Alp Aslan Eryılmaz'ın ağır kusurlu davranışları olduğu yer almıştı.
Hatay'daki Şen Kardeşler cinayetinde şok itiraf ATV'de yayınlanan" Müge Anlı ile Tatlı Sert" programında gündeme taşınan Hatay'daki evlerinde cinayete kurban giden Hüseyin ve Mehmet Şen kardeşlerin soruşturmasında şok bir itiraf geldi.
Alec Baldwin telefonunu polise aylar sonra teslim etti Aktör Alec Baldwin, Halyna Hutchins'in New Mexico'da bir film setinde vurularak öldürülmesiyle ilgili soruşturma kapsamında telefonunu sonunda polise teslim etti.
İlyas Salman’a 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı Oyuncu İlyas Salman hakkında, sosyal medya üzerinden paylaşılan bir videoda Türk milletini alenen aşağılamaya yönelik sözler söylediği gerekçesiyle, 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
Türkiye A Milli Kadın Basketbol takımı oyuncusu Bahar Çağlar ve eşine taciz şoku Türkiye A Milli Kadın Basketbol takımı oyuncusu Bahar Çağlar ile eşi Avukat Emin Ökten, alacağını tahsil etmek isteyen bir şahıs tarafından taciz edildi. Çift, tatil için gittiği Trabzon’da da rahatsız edilince şikayetçi oldu.
Eski futbolcu Sezer Öztürk için istenen ceza belli oldu İstanbul Sancaktepe'de, 19 Eylül'de eski futbolcu Sezer Öztürk'ün de aralarında bulunduğu taraflar arasında çıkan tartışma sonucu bir kişinin silahla vurularak öldürülmesine ilişkin yürütülen soruşturma tamamlandı.
WhatsApp durumuna 3 yıl hapis talebi! Ankara'da WhatsApp durumu, sosyal medya hesabı sayılan şüpheli hakkında, "terör örgütü propagandası yapma" suçundan 1 yıldan 3 yıla kadar hapis talebiyle iddianame düzenlendi.