soruşturma


Thodex soruşturmasında son dakika gelişmesi Thodex kripto para vurgunuyla ilgili soruşturma yurt dışına uzandı. Dünyaca ünlü kripto para borsası Binance'a para aktarıldığını belirleyen savcılık, şüphelilerin buradaki kripto paralarına el konulmasını talep etti!
Hadise'nin takıntılı hayranı bu kez de evini gözetledi Oturduğu siteye defalarca gelerek Hadise’yi rahatsız ettiği için hakkında uzaklaştırma kararı verilen Tarık D., bu kez şarkıcıyı gözetlerken yakalandı. Hadise, uzlaşmayı reddedince şüpheli hakkında bir yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
"CHP'li Fikret Şahin tehdit etti, oğlu ezmeye çalıştı" iddiası! Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin’in oğlu Ege Şahin, trafik kontrolü yapan polis memurlarının üzerine aracını sürdüğü; milletvekili Şahin'in ise kimlik kartını görmek isteyen polis memuruna “Bu üniformayı hak etmiyorsunuz. Göstereceğim size!” diye tehdit savurduğu iddia edildi.
Şantiye basan Bülent Eczacıbaşı’na soruşturma şoku! Silahlı adamlarıyla Bodrum’da bir şantiyeyi bastığı ortaya çıkan Bülent Eczacıbaşı soruşturma şokuyla sarsıldı. Eczacıbaşı ile eşi Oya Eczacıbaşı ve korumalardan Hakan Yılmaz 7 ayrı suçtan şüpheli sıfatıyla ifade verdi.
Ayşegül Cengiz'i sosyal medyada oyuna getirdiler Hem doktor hem de oyuncu olan Ayşegül Cengiz'in sosyal medya hesabına geçtiğimiz aylarda bir mesaj geldi.
Hepsiburada'ya soruşturma Hepsiburada’nın NASDAQ’ta işlem gören hisselerinde bir günde yaşanan yüzde 25’lik sert düşüş üzerine ABD’li 4 hukuk şirketi harekete geçti. Şirketin halka arz fiyatının da altına inen hisseleri nedeniyle yatırımcıları korumak adına olası ihlalleri araştırmak için soruşturma başlatıldığı duyuruldu.
Derya Uluğ 'yalaka' yorumunu mahkemeye taşıdı Şarkıcı Derya Uluğ, sosyal medya hesabından yangınlarla ilgili paylaşımına gelen yalaka yorumuna sinirlendi.