soruşturma


Tülin Şahin ve Pedro de Noronha arasında sular durulmuyor
Tülin Şahin ve Pedro de Noronha arasında sular durulmuyor Model Tülin Şahin ile Portekizli eski eşi Pedro De Noronha arasında sular durulmadı.
Pınar Eliçe Eda Taşpınar'a çok sert çıktı: "Psikiyatrik heyetten geçmeli"
Pınar Eliçe Eda Taşpınar'a çok sert çıktı: "Psikiyatrik heyetten geçmeli" Pınar Eliçe, mescitte poz vermesi nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan Eda Taşpınar hakkında çok sert ifadelerde bulundu.
Düzce'de köpek ölümlerine inceleme
Düzce'de köpek ölümlerine inceleme Düzce'de, zehirle öldürüldüğü değerlendirilen 9 köpek, yol kenarına ve bahçeye bırakıldı. Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekipleri, köpek ölülerinden incelenmek üzere numune alıp, soruşturma başlattı.
Rekabet Kurumu'ndan gıda devlerine soruşturma!
Rekabet Kurumu'ndan gıda devlerine soruşturma! Rekabet Kurumu, Nestle Türkiye, Danone ve Eti Gıda'ya soruşturma açtı.
Eda Taşpınar'ın tepki çeken paylaşımına soruşturma
Eda Taşpınar'ın tepki çeken paylaşımına soruşturma Camide çektirdiği fotoğrafla gündeme gelen Eda Taşpınar hakkında soruşturma başlatıldı.
Aleyna Tilki hakkında soruşturma başlatıldı
Aleyna Tilki hakkında soruşturma başlatıldı Aleyna Tilki’nin katıldığı bir programda dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber için sarf ettiği “Los Angeles’ta karşılaştık ama çocuk çingen” sözleri başını yaktı.
Bakan Soylu'dan Ekrem İmamoğlu'na yanıt
Bakan Soylu'dan Ekrem İmamoğlu'na yanıt İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, belediyelere yönelik terör soruşturması hakkında, Anayasa'nın 127'nci maddesinin yetki verdiğini işaret ederek soruşturma açıklarını söyledi.