sosyal medya


Ece Erken: "Ben alıştım şerefsizlere"
Ece Erken: "Ben alıştım şerefsizlere" Ece Erken'in eski eşi Serkan Uçar, sunucunun yakın arkadaşıyla fotoğrafını paylaştı. Erken, sert sözlerle eski eşi ve arkadaşını eleştirdi.
Nesrin Cavadzade deniz sezonunu açtı
Nesrin Cavadzade deniz sezonunu açtı Nesrin Cavadzade yaz sezonunu açtı. Oyuncu plajda çekilen bikinili pozlarını Instagram hesabından peş peşe yayınladı.
Türkan Şoray: "Artık iyileştim"
Türkan Şoray: "Artık iyileştim" Türkan Şoray, ileri derecede zatürreyi beklenenden kısa sürede atlatarak sağlığına kavuşmuştu. Yılların oyuncusu; "Bir aya yakındır zatürre tedavisi görüyordum, bugün doktorla randevum vardı. İyileştiğimi söyledi. Doktorlarımız başımızın tacı" dedi.
Serenay Sarıkaya'dan konuşulan ayna pozu
Serenay Sarıkaya'dan konuşulan ayna pozu Oyuncu Serenay Sarıkaya, üzerinde dikkat çekici bir yazı olan ayna karşısı pozunu takipçileriyle paylaştı.
Cansu Taşkın: "Yılmaz Erdoğan ile iki günlük bir şey yaşamadık"
Cansu Taşkın: "Yılmaz Erdoğan ile iki günlük bir şey yaşamadık" Model Cansu Taşkın, oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan'la ilgili yeni bir açıklama yaptı.
Haluk Levent 'Nihayet' notuyla duyurdu!
Haluk Levent 'Nihayet' notuyla duyurdu! AHBAP Derneği'nin kurucusu Haluk Levent, 6 Şubat 2023'te meydana gelen ve 11 ili etkileyen depremler nedeniyle toplanan bağışların denetimiyle ilgili açıklama yaptı.
Müjde Uzman'dan herkesi üzen haber
Müjde Uzman'dan herkesi üzen haber 'Kızılcık Şerbeti' dizisinde "Alev" karakterini canlandıran Müjde Uzman, hastaneden paylaştığı fotoğraf ve açıklamalarla herkesi üzdü.