sosyal medya


Google'da metni şarkıya dönüştürmek mümkün olacak!
Google'da metni şarkıya dönüştürmek mümkün olacak! Google, metni şarkıya dönüştüren yapay zekasını duyurdu. MusicLM isimli proje, her kategoride müzik yaratabiliyor.
Kerem Bürsin'den Danla Biliç itirafı geldi!
Kerem Bürsin'den Danla Biliç itirafı geldi! Sosyal medya fenomeni Danla Biliç, aşk hayatı ile gündeme geliyor. Son olarak oyuncu Kubilay Aka ile bir ilişkiye başlayan Biliç’ten kısa süre sonra ayrılık haberi gelmişti.
Sosyal medya Dilan Çiçek Deniz'i konuştu! Minisiyle gözleri şaşı etti!
Sosyal medya Dilan Çiçek Deniz'i konuştu! Minisiyle gözleri şaşı etti! Dilan Çiçek Deniz hem minisi hem de büstiyeriyle her zaman ki gibi hayranlarını mest etmeyi başardı.
Fotoşopsuz Nilüfer'i kimse tanıyamadı!
Fotoşopsuz Nilüfer'i kimse tanıyamadı! Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoşoplu fotoğraflarıyla genç kızları andıran sanatçı Nilüfer'i günlük tarzıyla kimse tanıyamadı.
"Buzdolabımı dolduracak param yoktu" diyen Simge Sağın Miami'den havasını attı!
"Buzdolabımı dolduracak param yoktu" diyen Simge Sağın Miami'den havasını attı! Bir dönem büyük maddi zorluklara boğuşan Simge Sağın parayı bulur bulmaz Miami'ya koştu.
Oyuncu Şevket Altuğ'dan son dakika haberi
Oyuncu Şevket Altuğ'dan son dakika haberi Televizyon efsaneleri "Perihan Abla" ve "Süper Baba" dizilerinde canlandırdığı rollerle hafızalarda yer edinen usta tiyatro ve sinema sanatçısı Şevket Altuğ'dan son dakika haberi geldi...
Hande Erçel son kombini için bir servet ödemiş! Parayı duyan şok oluyor!
Hande Erçel son kombini için bir servet ödemiş! Parayı duyan şok oluyor! Hem rol aldığı yapımlarla, hem de özel hayatıyla gündemden düşmeyen ve son dönemin en çok konuşulan oyuncularından olan 29 yaşındaki Hande Erçel, paraya para demiyor...