sosyal medya


Makyöz Serhat Şen'i 13 ünlü birden takibi bıraktı! Hande Erçel, yakın arkadaşı makyöz Serhat Şen’i Instagram hesabından takip etmeyi bıraktı! Bir anda Demet Özdemir, Elçin Sangu, Başak Dizer ve daha birçok ünlünün peş peşe takipten çıktığı ünlü makyözün ne yaptığı merak konusu oldu.
Ece Seçkin 'yeni düşmanlar' peşinde Önceki gün Bursa'da sahne alan Ece Seçkin, sırt dekolteli mini elbisesi ile verdiği pozları Instagram hesabından paylaştı.
Pelin Akil: "Sosyal medya baskısı yaşıyorum" Pelin Akil, sosyal medyadaki güzellik baskısına dikkat çekilen bir toplantıda konuşmacı olarak yer aldı.
Instagram, kullanıcılarını şifre tuzaklarına karşı uyardı Dünya genelinde 1 milyardan fazla aktif kullanıcısı olan Instagram’dan şifre tuzaklarına karşı uyarı geldi. “Instagram size asla DM göndermez” denilen uyarıda, kullanıcıların dikkat etmesi gereken güvenlik önlemleri sıralandı.
YouTube bu yıl reşit olmayan çocukların kullandığı 7 milyon hesabı kaldırdı Bu haftaki Senato duruşmasında ifade verecek olan YouTube, 2021'in ilk dokuz ayında küçük çocuklara ve ergenlere ait olduğundan şüphelenilen yedi milyondan fazla hesabı kaldırdığını bildirdi.
Sosyal medya düzenlemesinde yeni detaylar belli oldu Düzenleme ile birlikte internet medyasında da düzenlemeye gidilecek. Haber sitelerinin künye ibraz etmeleri ve açık adres bildirmeleri istenecek.
Yasemin Özilhan'ın rüzgarla imtihanı İş insanı İzzet Özilhan ile evlenmesinin ardından ekranlardan uzaklaşan Yasemin Özilhan, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan isimler arasında yer alıyor.