sosyete


Sosyetiklere tatil bölgesinde denizde yüzen ATM hizmeti başladı
Sosyetiklere tatil bölgesinde denizde yüzen ATM hizmeti başladı Tekne üzerinde masaj, kahve, dondurma, market derken bir yenisi eklendi. Tekne tatili yapan sosyetikler nakit sıkıntısı çekmesin diye yüzen ATM'ler devreye girdi.
Ahu Aysal: "Paramla rezil oldum, uzaya göndermediler"
Ahu Aysal: "Paramla rezil oldum, uzaya göndermediler" 2014'te uzaya gitmek için 100 bin dolar veren Ahu Aysal’ın hayali suya düşmüştü. Şirketin sahibi Elon Musk ile mahkemelik olan Aysal, “Ya uzaya gönderecekler ya da paramı geri verecekler” dedi.
Evli türkücü evli sosyetikle işi pişirdi! Aldatılan eş kalp krizi geçirdi!
Evli türkücü evli sosyetikle işi pişirdi! Aldatılan eş kalp krizi geçirdi! Uzun yıllardır evli olan türkücü bey ile yine uzun yıllardır evli olan evli sosyetiğin aşkları magazin dünyasına bomba gibi düştü.
Cemiyet hayatı 'sosyetik sapığı' konuşuyor
Cemiyet hayatı 'sosyetik sapığı' konuşuyor Kitaptan uyarlanarak beyaz perdede hayat bulan "Grinin Elli Tonu" filmi, yayınlandığı dönem büyük ses getirmişti.
Şok! Ünlü sosyetiklerin çantaları çakma çıktı!
Şok! Ünlü sosyetiklerin çantaları çakma çıktı! Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de 'sosyeteye girişin anahtarı' olan başta Hermes olmak üzere lüks çantalar, son yıllarda çakmalarıyla gündemde…
Cemiyet hayatını sallayan bebek skandalı!
Cemiyet hayatını sallayan bebek skandalı! Aylardır cemiyet dünyasında konuşulan bir dedikodu, geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya da sıçradı. Skandal dedikodunun baş kahramanının Türkiye'deki çok köklü bir ailenin fertlerinin olması, kazanı iyice kaynattı.
Aslı Şen'in boynundan çıkarmadığı cihaz
Aslı Şen'in boynundan çıkarmadığı cihaz Sosyete ve iş dünyası, Covid-19'dan korunmak için aylardır en lüks merkezlerde ozon takviyeleri alıyor; binlerce liraya vitamin serumu taktırıyor.