soygun


İstanbul'da oyuncak silahla soygun yarım kaldı
İstanbul'da oyuncak silahla soygun yarım kaldı İstanbulda geçen gün AVM'ye giden Oğulcan Ç. (20) bir mağazadaki çalışanları belinden çıkardığı silahla rehin aldı.
Kavga senaryolu soyguna 10 tutuklama!
Kavga senaryolu soyguna 10 tutuklama! İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma kapsamında, döviz bürosu ve banka çıkışlarından sonra vatandaşların etrafını sarıp organize edilen kavga senaryosu sırasında üzerlerindeki paralarını alan 21 şüpheliden 10’u tutuklandı.
Soyguncu aşıklar yakayı ele verdi!
Soyguncu aşıklar yakayı ele verdi! Balıkesir'de bir kuyumcuyu soyan iki sevgili, 1930'larda Amerikalı aşık hırsızlar Bonnie ve Clyde çiftini anımsattı. Balıkesir'de önceki gün sabah saatlerinde kuyumcuya giren 1'i kadın 2 kişi soygun yaptı.
Doyuran Gıda'da büyük soygun!
Doyuran Gıda'da büyük soygun! Dünyaca ünlü sigara üreticisi Japon Tobacco Grubu'nun (JTI) İstanbul Avrupa yakası distribütörlüğünü yapan Doyuran Gıda'nın, çalışanları tarafından soyulduğu ortaya çıktı.
Ünlü işadamı Moiz Mitrani ev sahibiyle davalık oldu
Ünlü işadamı Moiz Mitrani ev sahibiyle davalık oldu Ünlü iş adamı Moiz Mitrani, kiraladığı villanın kirası ve aidatını ödemeyince ev sahibiyle mahkemelik oldu.
‘Belediye çalışanıyız’ diyerek gasp ettiler!
‘Belediye çalışanıyız’ diyerek gasp ettiler! İstanbul'da 90 yaşındaki Sultan Ö.'nün ikametine giden Gülseren E. ve Şükran D., kendilerini belediye çalışanı olarak tanıttı ve "Belediye yaşlılar için ücretsiz ilaç dağıtıyor" diyerek içeri girdi.