söyleşi


Kadınlar Günü'nde Türkan Şoray'ı duygulandıran sürpriz
Kadınlar Günü'nde Türkan Şoray'ı duygulandıran sürpriz Dünya Kadınlar Günü kapsamında Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi’nde tarihçi ve yazar Sacide Bolcan ve Türkan Şoray, kadınlarla buluşarak söyleşi gerçekleştirdi.
Deren Talu: "Evliliğe inancımı kaybettim"
Deren Talu: "Evliliğe inancımı kaybettim" Defne Samyeli ile Eren Talu'nun evliliğinden dünyaya gelen kızları Deren Talu, YouTube'da yayınlanan, annesi Defne Samyeli'nin programı "Bir Sen Bir Ben" programının konuğu oldu.
Feyza Civelek'ten 'Kızılcık Şerbeti' setini karıştıracak açıklama!
Feyza Civelek'ten 'Kızılcık Şerbeti' setini karıştıracak açıklama! 'Kızılcık Şerbeti'nin 'Nilay'ı Feyza Civelek, dizi setinde huzursuzluğa yol açabilecek bir açıklama yaptı.
Alper Gezeravcı öğrenci ve akademisyenlere hitap etti
Alper Gezeravcı öğrenci ve akademisyenlere hitap etti Türkiye'nin ilk astronotu Alper Gezeravcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır'ın ardından ilk canlı yayın bağlantısını Samsun Üniversitesi öğrenci ve akademisyenleri ile gerçekleştirdi.
Burak Özçivit: "Osman'ı 20 yıl oynayabilirim"
Burak Özçivit: "Osman'ı 20 yıl oynayabilirim" Yakışıklı aktör Burak Özçivit, GQ Türkiye’ye özel röportaj verdi.
Müjde Uzman şöhretin tanımını yaptı
Müjde Uzman şöhretin tanımını yaptı Güzel oyuncu Müjde Uzman verdiği röportajda 'şöhret' kavramının kendisi için ne ifade ettiğini anlattı.
Fahriye Evcen: "Kendime vakit ayırmayı seviyorum"
Fahriye Evcen: "Kendime vakit ayırmayı seviyorum" Bir süredir setlerden uzak olan oyuncu Fahriye Evcen, samimi açıklamalarda bulundu.