SÖZCÜ Televizyonu


Erol Mütercimler: "Mülteci tehdidini konuşmak her vatanseverin görevidir!"
Erol Mütercimler: "Mülteci tehdidini konuşmak her vatanseverin görevidir!" "Aynanın Arkası ve Komplo Teorileri" adlı programla ekrana gelecek olan Mütercimler gündemi değerlendirdi. Sığınmacı tehdidinin ABD’nin stratejik tuzağı olduğunu söyledi.
Erol Mütercimler'den siyaset tarihine ilişkin çarpıcı açıklamalar
Erol Mütercimler'den siyaset tarihine ilişkin çarpıcı açıklamalar Erol Mütercimler, siyaset tarihine ilişkin bilinmeyen gerçekleri konuk olduğu "Karşı Karşıya" programında anlattı.
Ünlü oyuncudan sunucu Ebru Baki'ye olay sözler
Ünlü oyuncudan sunucu Ebru Baki'ye olay sözler Oyuncu Cenk Sözeri’den Sözcü TV sunucusu Ebru Baki’ye tepki geldi.
Sabahın Sözcüsü Mesut Yar 4 Eylül Pazartesi sabahı başlıyor
Sabahın Sözcüsü Mesut Yar 4 Eylül Pazartesi sabahı başlıyor "Sabahın Sözcüsü" Mesut Yar 4 Eylül Pazartesi sabah 7'de Sözcü TV'de başlıyor.
Sözcü ve TELE 1 ekibi Çanakkale'de ölümden döndü!
Sözcü ve TELE 1 ekibi Çanakkale'de ölümden döndü! Çanakkale'de çıkan orman yangınının etkilediği bölgede çalışmalarının yapıldığı alanda bulunan bir ağaç arama kurtarma ekibinin üzerine devrildi. O sırada bölgede olan Tele1.com.tr Haber Müdürü Fırat Yeşilçınar ve Sözcü TV muhabiri ölümden döndü.
Erol Mütercimler: "Atatürk İstanbul'da günlerce annesini aradı"
Erol Mütercimler: "Atatürk İstanbul'da günlerce annesini aradı" Erol Mütercimler, bilinmeyen gerçekleri konuk olduğu "Karşı Karşıya" programında anlattı.
Erol Mütercimler: "İktidar bu iki şeyden korkuyorsa..."
Erol Mütercimler: "İktidar bu iki şeyden korkuyorsa..." Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, konuk olduğu Sözcü TV'de siyaset gündemine dair yorumlarda bulundu.