Sözcü TV


Erol Mütercimler'den siyaset tarihine ilişkin çarpıcı açıklamalar
Erol Mütercimler'den siyaset tarihine ilişkin çarpıcı açıklamalar Erol Mütercimler, siyaset tarihine ilişkin bilinmeyen gerçekleri konuk olduğu "Karşı Karşıya" programında anlattı.
Ünlü oyuncudan sunucu Ebru Baki'ye olay sözler
Ünlü oyuncudan sunucu Ebru Baki'ye olay sözler Oyuncu Cenk Sözeri’den Sözcü TV sunucusu Ebru Baki’ye tepki geldi.
Sabahın Sözcüsü Mesut Yar 4 Eylül Pazartesi sabahı başlıyor
Sabahın Sözcüsü Mesut Yar 4 Eylül Pazartesi sabahı başlıyor "Sabahın Sözcüsü" Mesut Yar 4 Eylül Pazartesi sabah 7'de Sözcü TV'de başlıyor.
Sözcü ve TELE 1 ekibi Çanakkale'de ölümden döndü!
Sözcü ve TELE 1 ekibi Çanakkale'de ölümden döndü! Çanakkale'de çıkan orman yangınının etkilediği bölgede çalışmalarının yapıldığı alanda bulunan bir ağaç arama kurtarma ekibinin üzerine devrildi. O sırada bölgede olan Tele1.com.tr Haber Müdürü Fırat Yeşilçınar ve Sözcü TV muhabiri ölümden döndü.
Erol Mütercimler: "İktidar bu iki şeyden korkuyorsa..."
Erol Mütercimler: "İktidar bu iki şeyden korkuyorsa..." Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, konuk olduğu Sözcü TV'de siyaset gündemine dair yorumlarda bulundu.
Yılmaz Özdil "Eylül'de görüşmek üzere" notuyla duyurdu
Yılmaz Özdil "Eylül'de görüşmek üzere" notuyla duyurdu Gazeteci Yılmaz Özdil’den takipçilerini sevindirecek haber geldi. Özdil, Show Haber eski Anchormani Korcan Karar ile birlikte çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabında “Eylül’de görüşmek üzere” notuyla paylaştı.
Mesut Yar transferi doğruladı: "Sözcü’de burnuma özgürlük kokusu geliyor"
Mesut Yar transferi doğruladı: "Sözcü’de burnuma özgürlük kokusu geliyor" Yakında Sözcü TV izleyicisiyle buluşacak olan Mesut Yar, bu tercihinin gerekçesini, "Burası bana utanmayacak ve utandırmayacak bir yuva hissi verdi" diye açıkladı.