Star TV


Zahide Yetiş'in programında yürek burkan konu: Tacizci eş ölümle tehdit etti!
Zahide Yetiş'in programında yürek burkan konu: Tacizci eş ölümle tehdit etti! Zahide Yetiş'in sunumuyla Star Tv ekranlarında hafta içi her gün ekranlara gelen "Zahide Yetiş ile Yeniden Başlasak" programına başvuran 25 yaşındaki Mehtap Kocaağa, eski eşi Mehmet tarafından tacize maruz kaldığını söyledi.
Yalı Çapkını ekibini kahreden trafik kazası! Durumu ağır
Yalı Çapkını ekibini kahreden trafik kazası! Durumu ağır Star TV’nin OGM Pictures imzalı dizisi Yalı Çapkını’nında focus puller olarak görev yapan Fethi Savaş Altınpulluk çekimlerin yapıldığı Beylerbeyi'ndeki Sakıp Sabancı Yalısı’nın önünde feci bir trafik kazası geçirdi.
Özge Özder "Yandaki Oda" dizisiyle ekrana dönüyor
Özge Özder "Yandaki Oda" dizisiyle ekrana dönüyor Ödüllü oyuncu Özge Özder, dizi setlerine oldukça iddialı bir projeyle dönüş yapmaya hazırlanıyor.
'Erkenci Kuş' dizisi Fransa’nın Novelas kanalında yayınlanacak
'Erkenci Kuş' dizisi Fransa’nın Novelas kanalında yayınlanacak Şimdiye kadar çok az sayıda Türk dizisini satın alan Fransa'nın ünlü medya devi Canal+ Group Gold Film imzalı, başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman'ın yer aldığı "Erkenci Kuş" dizisini satın aldı.
'Yandaki Oda'nın sürpriz oyuncuları okuma provasında buluştu
'Yandaki Oda'nın sürpriz oyuncuları okuma provasında buluştu Yapımını OGM Pictures’ın, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği Star’ın yeni ve iddialı projesi "Yandaki Oda" ekran yolculuğuna hazırlanıyor.
"Kızılcık Şerbeti" ve "Yalı Çapkını" rekabetinde ilginç gelişme
"Kızılcık Şerbeti" ve "Yalı Çapkını" rekabetinde ilginç gelişme "Kızılcık Şerbeti" ile "Yalı Çapkını" dizisinin reytingleri Türkiye’nin farklı sosyolojik yapısını da gözler önüne seriyor.
'Yalı Çapkını'na geri dönen 'Serter' bebeğin babası mı çıkacak?
'Yalı Çapkını'na geri dönen 'Serter' bebeğin babası mı çıkacak? Star TV’nin sevilen dizilerinden Yalı Çapkını’nın 55. bölümü bu akşam yine heyecanlı anlara sahne oluyor...