suç duyurusu


Yusuf Araz Sühan Samyeli hakkında suç duyurusunda bulundu Defne Samyeli'nin kardeşi Sühan Samyeli, ablasıyla ev sahibi Yusuf Araz arasında geçen konuşmayı anlattı. Araz ise Sühan Bey'in yalancı şahitlik yaptığını belirtip suç duyurusunda bulundu.
"Hande Erçel dişi" yaptırmak isteyen modacı bin pişman oldu! Porselen diş estetiği yaptırmak için İngiltere’den gelen modacı Şule Cooper’ın başına gelmeyen kalmadı. Cooper’ın sorunlu dişleriyle birlikte sağlam dişlerini de kesen diş hekimi, bir süre sonra ‘Yapmıyorum’ diyerek tedaviyi yarım bıraktı.
Berhan Şimşek'e ölüm tehdidi! Berhan Şimşek, İçişleri Bakanlığı'nın hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından, 13 kez ölüm tehdidi aldığını açıkladı.
Ümit Erdim soluğu mahkemede aldı! Waffle yemek için gittiği restoranda videosu çekilen Ümit Erdim, daha sonra kendisini firmanın reklam yüzü olarak gördü. “Görüntülerim izinsiz kullanıldı” diyen Erdim, suç duyurusunda bulundu.
Borçlu yerine eşini arattıran avukata dava İstanbul'da borcu bulunan vatandaşları sık sık arayan avukatlara ilişkin ilginç bir dava açıldı.
Şeyma Subaşı’nın hesabına gizlice giren bankacı hakim karşısına çıktı Şeyma Subaşı’nın 125 bin lira nafaka aldığını gösteren banka hesap görüntüsünü paylaştığı iddiasıyla yargılanan bankacı Fulya A. hakim karşısına çıktı. Bankacı, “Hesap bilgilerine meraktan baktım ama asla kimseyle bu bilgiyi paylaşmadım” dedi.
İbrahim Tatlıses: "Tehdit ediliyorum" İbrahim Tatlıses, Abdullah Uçmak etiketiyle sosyal medyada yapılan paylaşım sonrası "Onun ismiyle sosyal medyada tehdit ediliyorum" diyerek savcılığa başvurdu.