suç duyurusu


Didem Arslan Yılmaz hakkında suç duyurusu Van Barosu, Kürtçe konuşmak isteyen konuğunu yayından alan Didem Arslan Yılmaz hakkında suç duyurusunda bulundu.
Tuğba Özay’dan Yeni Akit’e suç duyurusu Ünlü eski manken Tuğba Özay, Antalya'nın Manavgat ilçesinde çıkan orman yangının çiftliğinin bulunduğu bölgeye sıçraması üzerine Instagram hesabından paylaşım yaparak gözyaşları içinde yardım istemişti.
Şeyma Subaşı hakaretleri affetmedi Mısırlı iş adamı Mohammed Alsaloussi'den aldığı evlilik teklifiyle adından söz ettiren Şeyma Subaşı, savcılığa başvurdu.
Ezgi Mola’ya destek veren ünlüler hakkında suç duyurusu Musa Orhan’a hakaret ettiği gerekçesiyle dava açılan Ezgi Mola’ya bir şok daha geldi. Orhan’ın avukatı, oyuncuya destek veren ünlüler hakkında suç duyurusunda bulundu.
Ava Premium'a erişilemiyor! İnternet üzerinden bir vurgun daha ortaya çıktı. 2020 yılında Ava Premium olarak lanse edilen ve yatırımcılarına haftalık kazanç sağladığını iddia edilen şirket kapandı.
SPK'dan 6 kişiye suç duyurusu Marka Yatırım Holding'i inceleyen Sermaye Piyasası Kurulu şirketin patronu Mine Tozlu Sineren de dahil olmak üzere yöneticilerine yönelik olarak şirketin zarara uğratılması ve muhasebe hilesi yapılması iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
Binali Yıldırım’ın oğlundan Sedat Peker hakkında suç duyurusu Eski başbakan ve AKP İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım, kendisi hakkında uyuşturucu kaçakçılığı iddiasında bulunan Sedat Peker'le ilgili suç duyurusunda bulundu.