suç duyurusu


Fırat Tanış - İklim Tamkan krizinde olay Tuba Büyüküstün detayı!
Fırat Tanış - İklim Tamkan krizinde olay Tuba Büyüküstün detayı! Piyanist İklim Tamkan, beraberliğini sonlandırdığı oyuncu Fırat Tanış hakkında 'psikolojik şiddet, tehdit, ısrarlı takip'ten dolayı uzaklaştırma kararı aldırdığını duyurmuştu.
Kan Çiçekleri dizisinin iki oyuncusu suç duyurusunda bulundu
Kan Çiçekleri dizisinin iki oyuncusu suç duyurusunda bulundu Fenomen dizi "Kan Çiçekleri"nin Dilan'ı Yağmur Yüksel ve Barış Baktaş, haklarında hakaret içerikli çirkin paylaşımlar yapanlar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.
Teoman'a takıntılı hayran şoku: "Bakkalda pusu kurdu"
Teoman'a takıntılı hayran şoku: "Bakkalda pusu kurdu" Ünlü şarkıcı Teoman kendisini takip eden ve sosyal medyada taciz eden hayranı A.A.’dan “Can güvenliğim tehlikede” diyerek şikayetçi oldu. Savcılık, Teoman’ın oturduğu semtte, bakkal ve markette adeta pusuya yatan saplantılı hayran hakkında soruşturma başlattı.
Esenyurt Tekel Olayı Sanık Avukatlarından Açıklama: "Adaleti Savunuyoruz"
Esenyurt Tekel Olayı Sanık Avukatlarından Açıklama: "Adaleti Savunuyoruz" Esenyurt ilçesinde 28 Temmuz 2023 tarihinde yaşanan ve kamuoyunda "Tekel Olayı" olarak bilinen trajik hadisede, sanıkların avukatları sessizliğini bozdu.
Çocuk gelin, çocuk damada geri döndü
Çocuk gelin, çocuk damada geri döndü Konya'da görücü usulü ile tanışan O.K. ile D.K., yaşları küçük olduğu için ailelerinin imzalı onayı ile geçen yıl 3 Ağustos'ta resmi nikahları kıyıldı.
Ressam Viron Erol Vert'ten üvey anneye 'tehdit' suçlaması
Ressam Viron Erol Vert'ten üvey anneye 'tehdit' suçlaması Ünlü ressam Viron Erol Vert, babası Doç. Dr. Basil Kamil Vert'in 2. eşinin kendisine tehdit ve hakaretlerde bulunduğu gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.
Denizbank'tan Rezzan Epözdemir'in iddialarına yönelik açıklama
Denizbank'tan Rezzan Epözdemir'in iddialarına yönelik açıklama Denizbank, avukat Rezan Epözdemir'in bir televizyon kanalında Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş ile ilgili iddialarına ilişkin açıklama yaptı.