suç duyurusu


Sevilen oyuncuya swinger dayağı! İstismar, şantaj...
Sevilen oyuncuya swinger dayağı! İstismar, şantaj... 25 yaşındaki oyuncu B.K., sevgilisi U.A.'nın eş değiştirmeli cinsel birliktelik teklifini kabul etmediği için dayak yediğini ve sevgilisi tarafından cinsel istismara maruz kaldığını iddia etti. İddialardaki U.A. ise iftiraya maruz kaldığını ve maddi şantaja uğradığını öne sürdü.
Devre mülk alma hayaliyle dolandırılan 30 kişi suç duyurusunda bulundu
Devre mülk alma hayaliyle dolandırılan 30 kişi suç duyurusunda bulundu Kahramanmaraş'ta, termal otelde devre mülk alma vaadiyle 3 milyon 500 bin TL dolandırıldıklarını belirten 30 kişi avukatları aracılığı ile suç duyurusunda bulundu.
Ankara'da İsrail için savcılığa suç duyurusu
Ankara'da İsrail için savcılığa suç duyurusu Ankara'da İnsan Hakları ve Mazlumlar İçin Dayanışma Derneği (Mazlum-Der), İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları için savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Ebru Polat 'silikon kafa' benzetmesini affetmedi
Ebru Polat 'silikon kafa' benzetmesini affetmedi Şarkıcı Ebru Polat, bir takipçisinin sosyal medyada kendisi için yaptığı “Silikon kafa” yorumunu görünce soluğu mahkemede aldı. Küçük düşürüldüğünü ve hakarete uğradığını söyleyen ünlü isim, suç duyurusunda bulundu.
40 yaşındaki kadın 21 yaşındaki delikanlıya musallat oldu
40 yaşındaki kadın 21 yaşındaki delikanlıya musallat oldu İstanbul Sarıyer'de yaşayan Efe Şahin evde yalnızken, kapıya gelen komşusu tarafından taciz edildi. Şahin'in "Ne istiyorsunuz? Neden geldiniz?" diye sorduğu komşu İdil G., "Sizi istiyorum" şeklinde yanıt verdi. Komşu tacizinin tüm detayları ise anne Neşe Şahin'in ifadesinde ortaya çıktı.
Dedeman ailesini karıştıran 'dolandırıcılık' suçlaması!
Dedeman ailesini karıştıran 'dolandırıcılık' suçlaması! Babası Murat Dedeman’ın ölümünün ardından Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan Rıfat Dedeman’ı, üvey annesi ve üvey kardeşi savcılığa şikayet etti.
Ulu Önder Atatürk'e hakaret eden Kuveytli hakkında suç duyurusu
Ulu Önder Atatürk'e hakaret eden Kuveytli hakkında suç duyurusu İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna ve Mustafa Kemal Atatürk'e sosyal medyadan hakarette bulunan Kuveytli Abdülaziz E. Alhajri hakkında suç duyurusunda bulunulduğunu açıkladı.