Sude Zülal Güler


'Masum ve Güzel' dizisi izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor
'Masum ve Güzel' dizisi izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor Başrollerinde Bahar Şahin, Sude Zülal Güler, Mine Tugay ve Erkan Meriç'in yer aldığı 'Masum ve Güzel' dizisi seyirciyle buluşmak için gün sayıyor.
Aslı Samat cephesinden konuşulacak haber
Aslı Samat cephesinden konuşulacak haber Avşar Film’in yeni dizisi "Masum ve Güzel"in cast çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Aytaç Çiçek’in yöneteceği, Burcu Överi’in senasryosuna imza attığı dizinin kadrosuna son olarak iki yeni oyuncu katıldı.
Ahu Sungur bomba gibi bir projeyle dönüyor
Ahu Sungur bomba gibi bir projeyle dönüyor Bugüne kadar birçok unutulmaz dizide önemli rollere hayat veren Ahu Sungur’un yeni projesi merak konusuydu.
Bir kaç yıl önce aynı dizide rol alan oyuncular hakkında flaş gelişme
Bir kaç yıl önce aynı dizide rol alan oyuncular hakkında flaş gelişme "Zalim İstanbul"da beraber kamera karşısına geçen Mine Tugay ile Bahar Şahin hakkında flaş gelişme.
Erkan Meriç'in yeni projesi belli oldu
Erkan Meriç'in yeni projesi belli oldu Avşar Film "Zalim İstanbul"un ardından iddialı bir dizi için sete çıkmaya hazırlanıyor. Aytaç Çiçek'in yönetmen koltuğunda oturacağı dizinin başrol oyuncuları geçtiğimiz günlerde belli olmuştu.
Özcan Deniz'in 'Masum ve Güzel' projesinde neler oluyor?
Özcan Deniz'in 'Masum ve Güzel' projesinde neler oluyor? Şükrü Avşar'ın patronu olduğu Avşar Film sessizliğini iddialı bir projeyle bozuyor. Şirketin uzun süredir üzerinde çalıştığı "Masum ve Güzel" kod adlı dizinin ön hazırlıkları bitmek üzere...
Kazara Aşk dizisinden çok üzücü haber
Kazara Aşk dizisinden çok üzücü haber Koliba Yapım’ın Star için çektiği "Kazara Aşk" dizisinin başrollerini Sude Zülal Güler ve Ümit Kantarcılar paylaşıyordu...