Şükran Ovalı


"Hazine" filmi üç ünlü ismi başrolde buluşturdu
"Hazine" filmi üç ünlü ismi başrolde buluşturdu Genç oyuncu Boran Kuzum, Aslıhan Gürbüz ve Şükran Ovalı ile birlikte 'Hazine' adlı filmde başrol oynadı.
Caner Erkin evlatlarıyla okul alışverişine çıktı
Caner Erkin evlatlarıyla okul alışverişine çıktı Milli futbolcu Caner Erkin çocukları Çınar ve Mihran Ela'yla objektiflere yansıdı.
"Yargı" dizisinden yeni sezon tüyoları!
"Yargı" dizisinden yeni sezon tüyoları! Kanal D’nin yeni yayın dönemi öncesi en çok merak edilen dizilerinin başında şüphesiz "Yargı" geliyor.
Caner Erkin: "Şükran iyi poz veriyor"
Caner Erkin: "Şükran iyi poz veriyor" Futbolcu Caner Erkin ile oyuncu eşi Şükran Ovalı’nın sosyal medyada paylaştığı havuz fotoğrafları çok konuşulmuştu.
Şükran Ovalı'dan "Mihran Ela" partisi
Şükran Ovalı'dan "Mihran Ela" partisi Oyuncu Şükran Ovalı ile futbolcu Caner Erkin’in kızı Mihran Ela, 2018’de dünyaya gelmişti.
Şükran Ovalı'dan 'senarist' itirafı
Şükran Ovalı'dan 'senarist' itirafı Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrolünü paylaştığı "Yargı" dizisinde 'Savcı Derya' karakteriyle izleyicilerden tam not alan oyuncu Şükran Ovalı, Çeşme tatili dönüşü Etiler'e görüntülendi.
Sinem Ünsal ve Kubilay Aka filmde rol alacak
Sinem Ünsal ve Kubilay Aka filmde rol alacak Merakla beklenen sinem filminde Sinem Ünsal ve Kubilay Aka başrolü paylaşıyor...