Şükran Ovalı


Caner Erkin ve Şükran Ovalı'dan ilan-ı aşk!
Caner Erkin ve Şükran Ovalı'dan ilan-ı aşk! Fatih Karagümrük'te top koşturan Caner Erkin ile oyuncu eşi Şükran Ovalı 4 yıldır evli. Ama romantizmden asla ödün vermiyorlar.
Caner Erkin'den eşi Şükran Ovalı'ya 2 milyon liralık hediye
Caner Erkin'den eşi Şükran Ovalı'ya 2 milyon liralık hediye Milli futbolcu Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı'nın doğum günü için kesenin ağzını açtı. Eşine pahalı jestler yapan Erkin, bu sefer 4 tablo hediye etti.
Çağlar Çorumlu ve Boran Kuzum aynı projede buluştu
Çağlar Çorumlu ve Boran Kuzum aynı projede buluştu BKM Film yine iddialı bir sinema filmine imza atmaya hazırlanıyor. Canbert Yergüz’ün hem senaryosuna, hem de yönetmenliğine imza atacağı “Hazine” filmi Nevşehir’de çekilecek.
Ünlü çiftin sevimli kızları Mihran Ela üç yaşına bastı
Ünlü çiftin sevimli kızları Mihran Ela üç yaşına bastı Futbolcu Caner Erkin ve oyuncu Şükran Ovalı'nın kızları Mihran Ela 3 yaşına bastı.
Şükran Ovalı ve Caner Erkin'in parmak ısırtan mutluluğu
Şükran Ovalı ve Caner Erkin'in parmak ısırtan mutluluğu 2017 yılında ünlü futbolcu Caner Erkin'le nikah masasına oturan güzel oyuncu Şükran Ovalı'dan romantik bir paylaşım geldi.
Şükran Ovalı soluğu Ege sahillerinde aldı
Şükran Ovalı soluğu Ege sahillerinde aldı Şükran Ovalı'nın futbolcu eşi Caner Erkin, takımı Fenerbahçe ile kampta. Caner 30 Temmuz’a kadar Slovenya’nın Bled bölgesinde olacak.
Şükran Ovalı ve Caner Erkin'in romantik tatili
Şükran Ovalı ve Caner Erkin'in romantik tatili Şükran Ovalı-Caner Erkin çifti yoğun geçen kış döneminin ardından soluğu tatilde aldı.