Suriye


CHP'den AKP'ye 'Suriyeli' yanıtı
CHP'den AKP'ye 'Suriyeli' yanıtı AKP’li yöneticilerin Suriyeli göçmenlerle ilgili “Onlar olmazsa sanayi, ekonomi çöker” açıklamalarına CHP’den yanıt geldi.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı: "Suriyeliler aday olsa kazanırlar"
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı: "Suriyeliler aday olsa kazanırlar" Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, katıldığı bir TV programında Suriyelilere dair açıklamalar yaptı.
Yılmaz Özdil'den 'Kaçak Afgan'larla ilgili olay yorum!
Yılmaz Özdil'den 'Kaçak Afgan'larla ilgili olay yorum! Usta kalem Yılmaz Özdil, kaçak yollardan Türkiye'ye geldikleri tespit edilen Afganlarla ilgili olay bir yorumda bulundu.
Savcı Sayan: "Erdoğan giderse biz Suriye olacağız!"
Savcı Sayan: "Erdoğan giderse biz Suriye olacağız!" Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın canlı yayındaki açıklamaları gündem yarattı. Sayan'ın "Tayyip Erdoğan, bir Anadolu destanıdır. Giderse çok arayacağız. Tayyip Erdoğan giderse biz Suriye olacağız" sözleri sosyal medyada çok konuşuldu.
IŞİD’den 3 yıl sonra en büyük saldırı
IŞİD’den 3 yıl sonra en büyük saldırı İngiliz basını Suriye'deki uyuyan IŞİD hücrelerinin harekete geçtiğini öne sürdü. Ülkenin batısındaki bir polis karakolunu basan teröristler, son üç yılın en büyük saldırısını düzenledi.
Suriye'nin kuzeyinde balistik füze saldırısı!
Suriye'nin kuzeyinde balistik füze saldırısı! Suriye'nin kuzeyindeki Cerablus ve Bab ilçelerinde iki ayrı noktaya balistik füze saldırısı düzenlendi. Milli Savunma Bakanlığı saldırıyla ilgili açıklama yaptı.
Suriyeli çocukları dilendiren 300 bin liralık dilenci çetesi!
Suriyeli çocukları dilendiren 300 bin liralık dilenci çetesi! Suriyeli çocuklara dilencilik yaptıran 27 kişilik çetenin, ayda 300 bin lira kazandığı belirlendi. Mağdur çocuklar, “08.30’da işe başlardık. 100 liranın altında para getirenler hortumla dayak yerdi” dedi.