Suriye


Fatih Altaylı çok sert çıktı: "Memleketinden kaçan yavşak!"
Fatih Altaylı çok sert çıktı: "Memleketinden kaçan yavşak!" Usta gazeteci Fatih Altaylı, sosyal medya üzerinden başlatılan muz yeme görüntüleri kampanyasına tepki gösterdi.
Suriye'de şiddetli patlama: Çok sayıda ölü ve yaralı
Suriye'de şiddetli patlama: Çok sayıda ölü ve yaralı Suriye devlet televizyonu sabah saatlerinde Şam'ın merkezinde bir patlama meydana geldiğini duyurdu.
MSB: "Ülkeye girmeye çalışan 6 şahıs yakalandı"
MSB: "Ülkeye girmeye çalışan 6 şahıs yakalandı" MSB: "Mardin/Kızıltepe hudut hattında yasa dışı yollarla Suriye’den ülkemize geçmeye çalışan 6 şahıs yakalandı."
Göçmen kabul etmeyen Japonya'dan Türkiye'ye göçmen kredisi
Göçmen kabul etmeyen Japonya'dan Türkiye'ye göçmen kredisi Sadece 12 Suriyeliyi ülkesine kabul eden Japonya, milyonlarca Suriyeliyi ağırlayan Türkiye'ye 410 milyon dolar kredi verecek. Japonya Dışişleri Bakanı, Türkiye'ye şu ana kadar göçmenler için 550 milyon dolarlık destek verdiklerini açıkladı.
Mardinli Marilyn Monroe saldırıya uğradı!..
Mardinli Marilyn Monroe saldırıya uğradı!.. Marilyn Monroe’ya benzetilen Melek Akarmut, Mardin’de bir dükkân açarak ticarete atılmıştı.
İLYAS AYVACI'NIN SAHİBİ OLDUĞU PRUVA 34'E GÖÇMEN İSTİLASI
İLYAS AYVACI'NIN SAHİBİ OLDUĞU PRUVA 34'E GÖÇMEN İSTİLASI Türkiye, son dönemde düzensiz Afgan göçleri ile karşı karşıya...
Yılmaz Özdil yazdı: "Afgan göçü, Suriyeli göçüne benzemez!"
Yılmaz Özdil yazdı: "Afgan göçü, Suriyeli göçüne benzemez!" Yılmaz Özdil'in Sözcü Gazetesi'nde yayınlanan bugünkü yazısı...