Suriye


Suriye Sağlık Bakanlığı: "Hayatını kaybedenlerin sayısı 1.250’ye yükseldi"
Suriye Sağlık Bakanlığı: "Hayatını kaybedenlerin sayısı 1.250’ye yükseldi" Suriye Sağlık Bakanlığı dün akşam yaptığı açıklamada depremden etkilenen ve hükümetin kontrol ettiği bölgelerde ölü sayısının 1.250’ye, yaralı sayısının ise 2.054’e yükseldiğini açıkladı.
Suriye Sağlık Bakanlığı: "Hayatını kaybedenlerin sayısı 812’ye yükseldi"
Suriye Sağlık Bakanlığı: "Hayatını kaybedenlerin sayısı 812’ye yükseldi" Suriye Sağlık Bakanlığı bu sabah yaptığı açıklamada depremden etkilenen ve hükümetin kontrol ettiği bölgelerde ölü sayısının 812’ye, yaralı sayısının ise 1449’a yükseldiğini açıkladı.
Deprem Suriye'yi de vurdu!
Deprem Suriye'yi de vurdu! Suriye Sağlık Bakanlığı, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen depremin ardından Latakya, Tartus, Hama ve Halep’in etkilendiği, yer yer yıkıntıların olduğunu duyurdu.
İnternette görenler şoke oldu: Kara akrep satışta
İnternette görenler şoke oldu: Kara akrep satışta Dünyanın en zehirli hayvanları arasında gösterilen ve zehrinin litre fiyatı 10 milyon dolar olduğu öğrenilen kara akrep (Androctonus crassicauda), Türkiye'de yasak olmasına rağmen, internet sitelerinde, çifti 7 bin liraya ulaşan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.
Suriye sınırında 51 parça tarihi eser ele geçirildi
Suriye sınırında 51 parça tarihi eser ele geçirildi Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza ekiplerince, Türkiye'ye giriş yapmak üzere Cilvegözü Gümrük Kapısı'na gelen bir araçta, Mezopotamya uygarlığına ait olduğu değerlendirilen 51 parça tarihi eser ele geçirildi.
Masum yüzüyle Suriyeli aileleri dolandırdı!
Masum yüzüyle Suriyeli aileleri dolandırdı! Suriye'den Türkiye'ye uzanan akıl almaz dolandırıcılık oyunu adliyede bitti.
Doğum yapan Suriyeli kız 13 yaşında çıktı!
Doğum yapan Suriyeli kız 13 yaşında çıktı! Diyarbakır'da doğum sancıları tutan Suriyeli kız, Kadın Doğum Hastanesine kaldırıldı.