Suudi Arabistan


Okan Buruk'tan Atatürk'lü paylaşım: "Sonsuza dek"
Okan Buruk'tan Atatürk'lü paylaşım: "Sonsuza dek" Galatasaray ve Fenerbahçe'nin Suudi Arabistan'daki Süper Kupa maçına çıkmama kararının yankıları devam ediyor. Son olarak, teknik direktör Okan Buruk da sessizliğini bozdu.
Avrupa basını: "Modern Atatürk, Suud'a uymadı"
Avrupa basını: "Modern Atatürk, Suud'a uymadı" Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki Süper Kupa’nın "Suudi Arabistan’ın tavrı nedeniyle" iptal olması, Avrupa’da olay yarattı. Bild Gazetesi, "Modern Atatürk, Suud’a uymadı. Soyunma odalarını basıp Fenerbahçe’nin 'Yurtta Sulh, Cihanda Sulh' pankartını almak istediler‘ diye yazdı.
Galatasaray ve Fenerbahçe'ye coşkulu karşılama
Galatasaray ve Fenerbahçe'ye coşkulu karşılama Süper Kupa'nın ileri bir tarihe ertelenmesinin ardından yurda dönen Galatasaray kafilesini, İstanbul Havalimanı'nda çok sayıda taraftar coşkuyla karşıladı.
Suudiler Galatasaray ve Fenerbahçe'nin uçaklarının kalmasına izin vermedi
Suudiler Galatasaray ve Fenerbahçe'nin uçaklarının kalmasına izin vermedi Galatasaray ile Fenerbahçe arasında Suudi Arabistan'da oynanması planlanan Süper Kupa finalinin 'Atatürk' skandalı sonrası iptal edilmesi sonrası ülkeye dönmeye çalışan iki takımın uçaklarının kalmasına Suudi yetkililer izin vermedi.
TFF, Fenerbahçe ve Galatasaray'dan Süper Kupa açıklaması
TFF, Fenerbahçe ve Galatasaray'dan Süper Kupa açıklaması TFF, Fenerbahçe ve Galatasaray, Suudi Arabistan'daki Süper Kupa maçında yaşananların ardından ortak bir açıklama yayınladı.
Fenerbahçe ve Galatasaray, Arabistan'daki Süper Kupa maçına çıkmama kararı aldı
Fenerbahçe ve Galatasaray, Arabistan'daki Süper Kupa maçına çıkmama kararı aldı Suudi Arabistan'ın Atatürk'e sansür uygulama hadsizliği, Fenerbahçe ve Galatasaray yönetiminin dik duruşu sayesinde duvara tosladı. Riyad'daki Süper Kupa maçının ısınmasına Atatürk tişörtüyle çıkma talebi kabul edilmeyen Fenerbahçe ve Galatasaray, sahaya çıkmama kararı verdiler.
Fenerbahçe ve Galatasaray maça çıkacak mı? Belirsizlik sürüyor
Fenerbahçe ve Galatasaray maça çıkacak mı? Belirsizlik sürüyor Fenerbahçe ve Galatasaray arasında, Suudi Arabistan'da oynanacak Süper Kupa maçı öncesi "Atatürk" krizi yaşanıyor. Suudi yetkililerin Atatürk pankartına izin vermemesi sonrasında, Fenerbahçe ve Galatasaray cephesi rest çekti.