Suudi Arabistan


Eda Ece'yi duygulandıran hediye Oyuncu Eda Ece, Suudi Arabistan'daki fanlarının yaptığı resme hayran kaldı.
Suudi Arabistan'da kadın hakları savunucusuna hapis! Suudi Arabistan’da kadın hakları savunucusu, tutuklu aktivist Luceyn el-Hezlul 5 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Veliaht Prens’e "dokunulmazlık" iddiası! ABD Başkanı Donald Trump’ın, 2018’de eski bir terörle mücadele subayı olan Saad El-Cabri’ye Kanada’da suikast düzenlenmesi emri verdiği belirtilen Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman’a dokunulmazlık vermeyi düşündüğü iddia edildi.
Prens Selman'ı büyük korku sardı! İsrail ile “normalleşme” eğiliminde olan Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman halkın tepkisinden çekiniyor.
Suudi Arabistan'da Türk ürünlerinin yerine Yunan bayrağı asıyorlar Türkiye hükümetinden Suudi Arabistan’ın uyguladığı boykota dair halen bir açıklama gelmezken Riyad’daki süpermarketlerde Türk ürünlerinin bulunduğu raflar boşaldı. Aynı raflara Yunanistan bayrağı asılıp, “Yunan ürünleri gelmiştir” tabelası konuldu.
Suudilerin boykotu yayılıyor! Suudi Arabistan ve Türkiye arasında siyasi gerilim ticarete yayılırken, Suudi Arabistan'ın en büyük süpermarket zincirleri, Türkiye'den ithal edilen mallara yönelik boykota katıldı.