taksici


Fatih Altaylı: "Yuh olsun böyle oda başkanına"
Fatih Altaylı: "Yuh olsun böyle oda başkanına" Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu'nun taciz ve tecavüzden sabıkalı oldukları için lisansları iptal edilenler taksiciler için af istemesini "Yuh olsun böyle oda başkanına" başlığı ile köşesine taşıdı.
Ezgi Mola: "Alın taksinizi başınıza çalın"
Ezgi Mola: "Alın taksinizi başınıza çalın" "Masumlar Apartmanı" dizisinin 'Safiye'si Ezgi Mola, arkadaşları Murat Boz, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile Etiler’de buluştu.
İstanbul'a yeni 5 bin yeni taksi teklifine 10. kez ret
İstanbul'a yeni 5 bin yeni taksi teklifine 10. kez ret İBB’nin İstanbul’un kangrene dönen taksi sorununu çözmek için önerdiği 5 bin yeni taksi, hükümet temsilcilerinin çoğunlukta olduğu UKOME tarafından 10’uncu kez reddedildi.
Taksiciler müşteri almadığı gibi bir de akıl veriyor!
Taksiciler müşteri almadığı gibi bir de akıl veriyor! İstanbul Gönüllüleri’nin çağrısıyla taksi yolculuklarında yaşadıkları olumsuzlukları paylaşan İstanbullular, ‘Karşının taksisiyim’ diye araçlara alınmadıklarını, polis yardımıyla bindikleri taksiden de polisten uzaklaşır uzaklaşmaz zorla indirildiklerini anlattı.
Ekrem İmamoğlu yeni taksi sistemini açıkladı
Ekrem İmamoğlu yeni taksi sistemini açıkladı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yeni taksi sistemiyle ilgili detayları paylaştı. İmamoğlu, "Maaş, sosyal yardımlar ve tüm primler dahil ortalama aylık net 6.622 TL olacak" ifadesini kullandı.
Taksiciler Odası Başkanı ile İBB arasında polemik!
Taksiciler Odası Başkanı ile İBB arasında polemik! İBB’nin taksilerle ilgili yeni düzenlemesine Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu karara tepki gösterdi. İBB Sözcüsü Murat Ongun'dan ise imalı paylaşım geldi.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yeni taksi planı ne?
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yeni taksi planı ne? Önce İmamoğlu ardından da Murat Ongun, taksi plakası sahipleri için bugün yeni bir dönemin başlayacağını işaret etti. Peki yeni dönemde ne olacak?