Tan Taşçı


Tan Taşçı Harbiye'de 17. kez sahne aldı
Tan Taşçı Harbiye'de 17. kez sahne aldı Sevilen sanatçı Tan Taşçı, bu yıl Mayıs ayında başlayan 2022 yaz turnesinin İstanbul ayağında 17. kez Harbiye sahnesindeydi.
Şarkıcı Tan Avrupa turnesine çıkacak
Şarkıcı Tan Avrupa turnesine çıkacak Şarkıcı Tan Taşçı, Açıkhava turnesinin kapanışını İzmir'de yaptı. Şarkıcı, Bornova Aşık Veysel Açık Hava Tiyatrosu'nda sahne aldı.
Tan Taşçı'nın konser maratonu sürüyor
Tan Taşçı'nın konser maratonu sürüyor Tan Taşçı, Harbiye sahnesinde 10. kez sahneye çıktı...
Zeynep Avcı'dan sonbahar sürprizi
Zeynep Avcı'dan sonbahar sürprizi İlk olarak Sıla imzalı yayınladığı "Çığ" şarkısının ardından, Tan Taşçı’nın en sevilen şarkılarından "Yalan"ı stüdyoda seslendirerek O Ses Almanya’da yakaladığı başarıyı daha da yukarıya taşıyan Zeynep Avcı yepyeni bir şarkıyla daha müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.
Tan Taşçı'nın konuşulacak 'dönüşüm'ü
Tan Taşçı'nın konuşulacak 'dönüşüm'ü Yıllar önce Bodrum'a yerleşme kararı alan Tan Taşçı, müzik hayatına da burada devam ediyor.
Şarkıcı Tan 'yoğurdu' duyunca ardına bakmadan kaçtı!
Şarkıcı Tan 'yoğurdu' duyunca ardına bakmadan kaçtı! İki yıldır vegan beslenen yani hiçbir hayvansal ürün tüketmeyen Tan Taşçı “Tüm dünya vegan beslenmeli ve bitkisel protein tüketmeli. Fabrika ayarlarına dönmek zorundayız” demişti.
Tan Taşçı deniz sezonunu açamadı
Tan Taşçı deniz sezonunu açamadı Pop müziğinin başarılı ismi Tan Taşcı yoğun konser programı sonrası soluğu Bodrum’da aldı.