Tan Taşçı


Zeynep Avcı'dan sonbahar sürprizi
Zeynep Avcı'dan sonbahar sürprizi İlk olarak Sıla imzalı yayınladığı "Çığ" şarkısının ardından, Tan Taşçı’nın en sevilen şarkılarından "Yalan"ı stüdyoda seslendirerek O Ses Almanya’da yakaladığı başarıyı daha da yukarıya taşıyan Zeynep Avcı yepyeni bir şarkıyla daha müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.
Tan Taşçı'nın konuşulacak 'dönüşüm'ü
Tan Taşçı'nın konuşulacak 'dönüşüm'ü Yıllar önce Bodrum'a yerleşme kararı alan Tan Taşçı, müzik hayatına da burada devam ediyor.
Şarkıcı Tan 'yoğurdu' duyunca ardına bakmadan kaçtı!
Şarkıcı Tan 'yoğurdu' duyunca ardına bakmadan kaçtı! İki yıldır vegan beslenen yani hiçbir hayvansal ürün tüketmeyen Tan Taşçı “Tüm dünya vegan beslenmeli ve bitkisel protein tüketmeli. Fabrika ayarlarına dönmek zorundayız” demişti.
Tan Taşçı deniz sezonunu açamadı
Tan Taşçı deniz sezonunu açamadı Pop müziğinin başarılı ismi Tan Taşcı yoğun konser programı sonrası soluğu Bodrum’da aldı.
Tan Taşçı İzmir'de sahne aldı
Tan Taşçı İzmir'de sahne aldı Tan Taşçı, devam eden açık hava konserlerinin Haziran İzmir ayağı için geçtiğimiz gece Bornova Aşık Veysel Açık Hava Tiyatrosu'nda sahnedeydi.
Tan Taşçı Harbiye'de 6 kez sahne aldı
Tan Taşçı Harbiye'de 6 kez sahne aldı Müzisyen Tan Taşçı, Harbiye Açık Hava Sonserleri serisinin altıncısını tamamladı.
Tan Taşçı Harbiye'de dördüncü kez sahne aldı
Tan Taşçı Harbiye'de dördüncü kez sahne aldı Tan Taşçı, Harbiye Açık Hava konserlerinin dördüncüsü için önceki akşam Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesindeydi.