Tanyeli


Tanyeli'nin eşinden hüzünlendiren paylaşım
Tanyeli'nin eşinden hüzünlendiren paylaşım Vücudunda 5 buçuk santim büyüklüğünde kist olduğunu açıklayan oryantal Tanyeli'nin sağlığına kavuşması için hastanede tedavisi başlamıştı.
Kanserle savaşan oryantal Tanyeli'den son dakika haberi
Kanserle savaşan oryantal Tanyeli'den son dakika haberi Pankreas kanseriyle mücadele eden oryantal Tanyeli, son sağlık durumu hakkında bilgi verdi.
Kanserle mücadele eden Tanyeli'den son dakika haberi
Kanserle mücadele eden Tanyeli'den son dakika haberi Pankreas kanserine yakalanan oryantal Tanyeli, Instagram hesabından yayınladığı paylaşımla sevenlerinden helallik ve dua istemişti.
Kanserle savaşan dansöz Tanyeli'den son dakika haberi
Kanserle savaşan dansöz Tanyeli'den son dakika haberi Daha önce geçirdiği ameliyatın ardından 99 kilodan 60 kiloya kadar düşen oryantal Tanyeli, şu sıralar kanser hastalığına yönelik verdiği mücadele ile gündemdeydi.
Sevenlerinden helallik isteyen Tanyeli hüzünlendirdi
Sevenlerinden helallik isteyen Tanyeli hüzünlendirdi Bir süredir pankreas kanseriyle mücadele eden Tanyeli, hasta yatağından sevenlerinden helallik ve dua istedi.
Sağlık sorunlarıyla boğuşan Tanyeli'ye eşinden tam destek
Sağlık sorunlarıyla boğuşan Tanyeli'ye eşinden tam destek Geçtiğimiz ay ameliyat olduğunu söyleyen oryantal Tanyeli, yaptığı yeni açıklamada vücudunda 5 buçuk santim büyüklüğünde bir kist olduğunu duyurdu.
Tanyeli'nin 'Hürrem Sultan' hazırlığı
Tanyeli'nin 'Hürrem Sultan' hazırlığı Son dönemde verdiği kilolarla gündeme gelen dansöz Tanyeli, yeni bir projeye hazırlanıyor.