Taş Kağıt Makas


Taş Kağıt Makas’ta kartlar yeniden dağıtıldı
Taş Kağıt Makas’ta kartlar yeniden dağıtıldı "Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu" temponun hiç düşmediği, aksiyon dolu bir bölümle ekrana geldi. Umut’un, ‘Avukat Umut Tanrıkulu’ olarak Emirkıran’ların karşına dikildiği ve Tarık Yalman davasını kazandığı o anlar gecenin en çok konuşulan konusu oldu.
"Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu" yeni bölümüyle ekrana geliyor
"Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu" yeni bölümüyle ekrana geliyor Kanal D’nin MF Yapım imzalı dizisi ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ bu akşam yeni bölümü ile ekrana geliyor.
"Taş Kağıt Makas" son bölümüyle en çok izlenen dizi oldu
"Taş Kağıt Makas" son bölümüyle en çok izlenen dizi oldu Kanal D'nin yeni dizisi "Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu" tansiyonun hiç düşmediği, aksiyon dolu bir bölümle ekrana gelirken, dizi yeni bölümüyle Ab kategorisinde en çok izlenen dizi oldu.
"Taş Kağıt Makas" üçüncü bölümüyle ekrana geldi
"Taş Kağıt Makas" üçüncü bölümüyle ekrana geldi Kanal D ekranında her çarşamba akşamı yayınlanan MF Yapım imzalı dizi “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” üçüncü bölümü ile ekrana geldi.
Taş Kağıt Makas, yeni bölümü ile ekrana geliyor
Taş Kağıt Makas, yeni bölümü ile ekrana geliyor Kanal D’nin yeni dizisi "Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu", üçüncü bölümüyle ekrana gelecek.
Yüsra Geyik, ‘Rüya’ karakteri ile Taş Kağıt Makas’ın kadrosuna katılıyor
Yüsra Geyik, ‘Rüya’ karakteri ile Taş Kağıt Makas’ın kadrosuna katılıyor Kanal D’nin yeni dizisi "Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu"nun kadrosu genişliyor. Hikayesi kadar kadrosuyla da dikkatleri üzerine çeken diziye, dördüncü bölümünden itibaren oyuncu Yüsra Geyik, ‘Rüya’ karakteri ile dahil olacak.
Ozan Güven: "Harun karakterine kendimden çok şey kattım"
Ozan Güven: "Harun karakterine kendimden çok şey kattım" Kanal D’nin yeni dizisi “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu”nda “Harun Yakar” karakterine hayat veren oyuncu Ozan Güven, dizideki karakteriyle ilgili açıklamalarda bulundu.