taşınma


Fulya Zenginer lüks yaşantısıyla sosyal medyanın gündeminde
Fulya Zenginer lüks yaşantısıyla sosyal medyanın gündeminde Güzel oyuncu Fulya Zenginer, yeni evini paylaştı. Kare kare evini yayınlayan Zenginer’in, orman içindeki lüks evinin değerinin 16 milyon 500 bin TL olduğu öğrenildi.
Serenay Sarıkaya apar topar taşınıyor!
Serenay Sarıkaya apar topar taşınıyor! "Aile" dizisindeki performansıyla büyük beğeni toplayan Serenay Sarıkaya uzun yıllardır Bebek sırtlarında bulunan muhteşem boğaz manzaralı evinden taşınma kararı aldı.
Songül Öden'in bebek haberiyle değişen hayatı
Songül Öden'in bebek haberiyle değişen hayatı Bir kızı olacak olan Songül Öden, hamilelik sürecini magazinden uzak bir şekilde sürdürmeyi tercih etmişti.
Can Bonomo ve Öykü Karayel'den şaşırtan karar
Can Bonomo ve Öykü Karayel'den şaşırtan karar Can Bonomo ve Öykü Karayel çifti aldıkları kararla sevenlerini şaşırttı.
Prens Harry babasıyla görüşmek için izin isteyecek
Prens Harry babasıyla görüşmek için izin isteyecek Son Londra ziyaretinde otelde kalan Prens Harry'nin, babası Kral 3. Charles'ı görmek için resmi bildirimde bulunmak zorunda kalacağı ortaya çıktı.
İrem Sak genç aşkı uğruna ülke değiştiriyor
İrem Sak genç aşkı uğruna ülke değiştiriyor Evlenmeleri beklenen İrem Sak ve Furkan Korkmaz çifti, nikah işlerini şimdilik askıya aldı. Sevgilisi Korkmaz ile New York’a gitmek için havalimanında valizlerle görülen Sak’ın, Amerika’ya sevgilisinin yanına yerleşeceği iddia edildi.
Deprem korkusu yaşayan Aleyna Kalaycıoğlu ülkeyi terk ediyor
Deprem korkusu yaşayan Aleyna Kalaycıoğlu ülkeyi terk ediyor Hemen her gün yeni bir deprem açıklaması yaparak milyonları tedirgin eden yer bilimcilerin açıklamaları güzel yıldız Aleyna Kalaycıoğlu'nun psikolojisini alt üst etti.