taşınma


Miray Daner terk etmek için ayda 250 bin lira istiyor!
Miray Daner terk etmek için ayda 250 bin lira istiyor! Oğulcan Engin ile 95 milyon TL’lik rezidansında yaşayan Miray Daner, daireyi satmak ya da 250 bin TL’ye kiraya vermek için çaba sarf ediyor.
Irmak Ünal: "Zorlukları ve mucizeleriyle Bali'yi seviyorum"
Irmak Ünal: "Zorlukları ve mucizeleriyle Bali'yi seviyorum" İki yıl önce evlatlarıyla birlikte Bali'ye yerleşen oyuncu Irmak Ünal, değişen hayatını anlattı.
Talihsiz aile depreme dayanıklı diye taşındıkları evde can verdi!
Talihsiz aile depreme dayanıklı diye taşındıkları evde can verdi! Hatay Samandağ'da depreme dayanıklı olduğu düşüncesiyle, 3 yıl önce yeni ev alan Refik-Özge Çapar çifti, depremde enkaz altında kalarak, iki çocuklarıyla birlikte hayatlarını kaybetti.
Depremzedelerden eşya taşıma firmalarına talep yoğun
Depremzedelerden eşya taşıma firmalarına talep yoğun Depremin en çok etkilediği Hatay Antakya'da yaşayanlar, ağır, orta veya az hasarlı binalardaki eşyalarını, asansörlü eşya taşıma araçlarıyla kurtarmaya çalışıyor. Depremzedelerin eşya taşıma firmalarına yoğun talebi olduğu belirtildi.
Şanlıurfa'da bir yanda kontrollü yıkım, bir yanda eşya kurtarma telaşı
Şanlıurfa'da bir yanda kontrollü yıkım, bir yanda eşya kurtarma telaşı Kahramanmaraş merkezli depremlerin vurduğu Şanlıurfa'da enkaz kaldırma, hasar tespit ve kontrollü yıkım çalışmaları sürüyor. Evleri hasar gören depremzedeler ise kalan eşyalarını kurtarmak için çabalıyor.
Ünlü çiftler teker teker taşınıyor! Deprem korkusu sardı!
Ünlü çiftler teker teker taşınıyor! Deprem korkusu sardı! Asrın tüm Türkiye'yi bir kez daha deprem gerçeğiyle yüzleştirdi.
Ceylan Ertem deprem korkusuyla İstanbul'dan kaçtı
Ceylan Ertem deprem korkusuyla İstanbul'dan kaçtı Şarkıcı Ceylan Ertem, imkanı olanlara İstanbul'dan taşınmalarını tavsiye etti.