tazminat


Sezen Aksu cezaevindeki Merdan Yanardağ'a verilen tazminat cezasını az buldu
Sezen Aksu cezaevindeki Merdan Yanardağ'a verilen tazminat cezasını az buldu ‘Yetmez ama evet’ kampanyasının önde gelen isimlerinden Sezen Aksu, kendisine yetmez ama evetçi olduğunu söyleyen TELE1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ’a açtığı tazminat davasında kazandığı 30 bin lirayı istinafa taşıyarak 100 bin lira talep etti.
Tazminatsız olarak işten çıkarılan Önder Kızılkan hakkını arıyor
Tazminatsız olarak işten çıkarılan Önder Kızılkan hakkını arıyor Ali Karacan ile Number One TV’de yedi yıl çalıştıktan sonra tazminatsız olarak işten çıkarılan ana kumanda operatörü Önder Kızılkan'la mahkemelik oldu.
Amerika'da Zarrab ve Halkbank'a teröre destek davası açıldı
Amerika'da Zarrab ve Halkbank'a teröre destek davası açıldı Suriye ve Afganistan'da terör saldırılarında ölen ya da yaralanan Amerikalı asker ve aileleri adına, ABD’de Halkbank ve Reza Zarrab’a tazminat davası açıldı.
Yeni emeklilik sistemi geliyor!
Yeni emeklilik sistemi geliyor! Türkiye'de bir süredir gündemde olan ikinci emeklilik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Orta Vadeli Program'a (OVP) da girdi. Orta Vadeli Program'da yer alan ikinci basamak emeklilik ile çalışanlar çifte maaş alacak.
Televizyon programında evini gören ev sahibi şoke oldu!
Televizyon programında evini gören ev sahibi şoke oldu! Diş hekimliği öğrencisi, bir TV programı ile görüşerek kiracı olarak oturduğu evi baştan aşağı değiştirtti. Ev sahibi evin yeni halini görünce soluğu mahkemede aldı.
Aslan Tekstil'de işler karıştı! İntikamcı babaya 'işe iade' davası!
Aslan Tekstil'de işler karıştı! İntikamcı babaya 'işe iade' davası! Aslan Tekstil'in sahibi İsmail Aslan, eşinden sonra kızıyla da davalık oldu.
Çağla Şıkel Arto'ya açtığı davada hukuk zaferi kazandı
Çağla Şıkel Arto'ya açtığı davada hukuk zaferi kazandı Çağla Şikel ile Arto arasında süren hakaret davasında yeni bir gelişme yaşandı.