tazminat


Lüks sitede 50 bin liralık kavga! Prof. Dr. Hakan Pekcanıtez’e lüks sitesinde köpek saldırdı. Sahibini yönetime şikayet edince ‘Sen kötü ruhsun’ karşılığı aldı. Hakareti affetmedi. 50 bin TL’lik tazminat davası açtı.
Tazminatını alamayınca deniz komandoları ile anlaştı! Dünyanın en pahalı boşanma davalarından biri olan Farkhad Akhmedov ile eşi Tatiana Akhmedov arasındaki çekişmede yeni bir olay gündem yarattı.
Gwyneth Paltrow’un şirketine 5 milyon dolarlık tazminat davası Dünyaca ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow’a ait olan Goop isimli markadan aldığı mum alev alıp patladı. Colby Watson isimli tüketici, oyuncunun markasına 5 milyon dolarlık tazminat davası açtı.
Ünlü estetisyen Prof. Nazım Durak'a tazminat cezası Ünlü estetisyen Prof. Nazım Durak, ameliyatta özen göstermeyerek gögüslerinde doku kaybı ve şekil bozukluğu meydana geldiği iddiasıyla dava açan Dilek Y.'ye 22 bin TL tazminat ödeyecek.
Yurtiçi Kargo’da sendikalı olduğu için işten atıldı! Yurtiçi Kargo’da kurye olarak çalışan Süleyman Eken, sendikalı olduğu gerekçesiyle işten çıkarılan arkadaşının davasında şahitlik yaptığı için işten çıkarıldığını öne sürdü.
Akça Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça'ya 40 yıllık eşinden zina davası! Cemiyet hayatında çok konuşulacak bir boşanma davası daha... Ünlü iş adamı Rıza Akça'ya 40 yıllık eşi Kudret Hanım, "Eşim otelde iki Rus kadınla beni aldattı" iddiasıyla zina davası açtı.
Eda Demirci - İsmail Küçükkaya davası sürüyor İsmail Küçükkaya ile şiddet uyguladığı iddia edilen eski eşi Eda Demirci’nin karşılıklı açtıkları davanın ikinci duruşması yapıldı.