tazminat


Sabancı'nın damadı 400 milyon lira tazminat istedi
Sabancı'nın damadı 400 milyon lira tazminat istedi Kaya Sabancı’nın ‘lüks düşkünü’ olarak anılan damadı Koray Helvacıoğlu, boşanma aşamasındaki eşi Gizem Sabancı’dan istediği 10 milyon TL tazminat talebini 400 milyon TL’ye çıkardı.
Ünlü işadamına 1 milyonluk tazminat davası!
Ünlü işadamına 1 milyonluk tazminat davası! İşadamı İbrahim Emir T. aracıyla geri manevra yaparak tartıştığı yönetici asistanı S.E.’yi ezdi. Kaza nedeniyle yüzde 98 engelli halde yatağa bağımlı olan S.E.’nin (47) ailesi, 1 milyon lira tazminat talebiyle dava açtı.
Beyninde pıhtı atan adam Covid-19 aşı üreticisine dava açtı
Beyninde pıhtı atan adam Covid-19 aşı üreticisine dava açtı Covid-19 aşısı olduktan sonra beyninde pıhtı atan ve kalıcı bir rahatsızlık sebebiyle çalışamaz hale gelen 44 yaşındaki adam mRNA türü corona virüsü aşısı geliştiren şirkete dava açtı.
Muhittin Böcek'in ihanete uğrayan gelini 100 milyon tazminat istedi
Muhittin Böcek'in ihanete uğrayan gelini 100 milyon tazminat istedi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in oğlu Gökhan Böcek ile 15 ay önce evlenen Zeynep K., eşinin kendisini aldattığı gerekçesiyle açtığı boşanma davasında, 100 milyon lira tazminat istedi.
Şef Somer Sivrioğlu hakim karşısına çıktı
Şef Somer Sivrioğlu hakim karşısına çıktı İstanbul Beşiktaş'ta devraldığı restoranın istinat duvarı çökerek bir kişinin öldüğü olaya ilişkin ortağı ve mülk sahipleriyle birlikte yargılanan ünlü şef Somer Sivrioğlu, hakim karşısına çıktı.
Yafes Öztürk'ün mirasçılarına tazminat şoku!
Yafes Öztürk'ün mirasçılarına tazminat şoku! Bir dönem, sahibi olduğu mülkler nedeniyle 'Ataköy Ağası' olarak da anılan Yafes Öztürk’ün mirasçıları 30 yıl sonra tazminata mahkûm edildi.
Hakem İbrahim Hakan Ceylan'ın eşinden şok iddia! Futbolda yasak aşk skandalı!
Hakem İbrahim Hakan Ceylan'ın eşinden şok iddia! Futbolda yasak aşk skandalı! Futbol dünyasını sarsan bir boşanma haberiyle birlikte yasak aşk iddiası gündeme geldi. Eşinin yasak aşk iddiasıyla boşanma davası açan kadının eşi FIFA kokartlı yakışıklı hakem İbrahim Hakan Ceylan. Yasak aşk iddialarında ise MHK eski Başkanı Lale Orta'nın adı geçiyor.