tazminat


Aslı Enver'le ilgili tazminat yalanı
Aslı Enver'le ilgili tazminat yalanı Aslı Enver yüzü olduğu Disney Plus için başrolünü Mehmet Günsür’le paylaştığı “Arayış” dizisinin ilk sezonunu çekmiş FOX için de “Benim Adım Farah” dizisinde oynamaya hazırlanıyordu.
Aslı Enver hakkında 15 bin dolarlık dedikodu!
Aslı Enver hakkında 15 bin dolarlık dedikodu! Dört aydır aşk yaşayan Aslı Enver ve Berkin Gökbudak, geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız nikah masasına oturmuştu.
Boynunu tümör saran genç kadın tazminat davası açtı!
Boynunu tümör saran genç kadın tazminat davası açtı! İstanbul'da mühendis Sezen U., 10 yıl önce sol kulağının arkasındaki şişlik nedeniyle Şişli'de özel bir hastaneye gitti. KBB doktoru B.E., şişliğin tümör olduğunu belirledi.
DNA testiye gelen 186 milyonluk miras
DNA testiye gelen 186 milyonluk miras İzmir'de işadamı Zeki Sabuncu, A.Ç. isimli kadından olan iki çocuğunu nüfusuna almamak için Hollanda'ya kaçtı. İki kardeş yıllar sonra babalık davası açtı.
Zehra Çilingiroğlu Mehmet Dinçerler haberini yargıya taşıyacak
Zehra Çilingiroğlu Mehmet Dinçerler haberini yargıya taşıyacak Hadise ile boşanma aşamasında olan Mehmet Dinçerler, Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu ile Yunanistan'ın Rodos adasında görüntülendi. Basına yansıyan görüntüler sonrasında ikili hakkında aşk dedikoduları çıktı.
Adnan Çebi - Aslıgül Atasagun çifti boşandı mı?
Adnan Çebi - Aslıgül Atasagun çifti boşandı mı? Yedi yıllık flörtün ardından 2012'de Paris'teki Türk Konsolosluğu'nda evlenen işadamı Adnan Çebi ile başarılı televizyoncu Aslıgül Atasagun'un iki yıl önce boşanmak için mahkemeye başvurdukları ortaya çıkmıştı...
Berkin Elvan'ın annesinin kolunu kıran polislere tazminat cezası
Berkin Elvan'ın annesinin kolunu kıran polislere tazminat cezası Süreyya Operası önünde düzenlenen eylemde polis müdahalesi sonucu kolu kırılan ve ters kelepçeyle gözaltına alınan Berkin Elvan'ın annesi Gülsüm Elvan'a 20 bin TL tazminat ödenecek.