tedbir


Mustafa Uslu'nun Neşet Ertaş filmine mahkeme tedbir koydu
Mustafa Uslu'nun Neşet Ertaş filmine mahkeme tedbir koydu "Naim", "Ayla" ve "Müslüm" filmlerinin yapımcısı Mustafa Uslu, filmi Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yayımlanan Erol Parlak'ın Neşet Ertaş'ın hayatını anlatan kitabından yola çıkarak çekeceğini açıklamıştı.
Tülin Şahin'e mahkemeden ret
Tülin Şahin'e mahkemeden ret Tülin Şahin, çocuğunun babası Pedro De Noronha'nın sosyal medya üzerinden kendisini aşağılayarak saygınlığını zedelemeye devam ettiğini iddia ederek tedbir talebinde bulundu.
Şevval Şahin'in 'pandemi isyanı' şaşırttı!
Şevval Şahin'in 'pandemi isyanı' şaşırttı! Attığı her adım, söylediği her söz olay yaratan Şevval Şahin'in 'pandemi isyanını' duyanlar "Allah başka dert vermesin" yorumunda bulundu.
Şehirler arası uçak seyahatlerinde PCR zorunluluğu sürecek
Şehirler arası uçak seyahatlerinde PCR zorunluluğu sürecek Türkiye’de aşısızlara PCR testi uygulamasının kaldırılmasına yönelik tepkilerin ardından uygulama yeniden düzenlendi. Buna göre, aşısızlar için şehirler arası uçak seyahatlerinde PCR uygulaması sürecek.
THY iç hatlarda PCR test zorunluluğunu kaldırdı
THY iç hatlarda PCR test zorunluluğunu kaldırdı Vaka sayıları hızla artarken THY, iç hatlarda PCR test zorunluluğunu kaldırdığını açıkladı.
Bakan Koca’dan flaş aşı uyarısı: "Anında cevap vermez"
Bakan Koca’dan flaş aşı uyarısı: "Anında cevap vermez" Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından aşıların yapılması konusunda çağrı yaptı.
Vaka sayıları patladı yeni tedbirler kapıda
Vaka sayıları patladı yeni tedbirler kapıda Pandemide günlük vaka sayılarının bu ay sonunda 100 bine dayanması bekleniyor. Türkiye yeni yol haritasını hazırlamaya başladı. Restoran, kafe, sinema ve tiyatroda yüzde 50 kapasite kuralının yeniden uygulanması ile okullarda yarıyıl tatilinin öne çekilmesi ve bir hafta uzatılması gündemde...