tedbir


AKP’li belediye Demet Akalın ve Alişan için Corona yasağını deldi! Artan corona virüsü vakalarının ardından bir dizi kısıtlamalar hayata geçirilmişti. Şanlıurfa'ya giden şarkıcı Demet Akalın ve Alişan için AKP'li belediye restoranlara getirilen müşteri kabul etme yasağını deldi. Yasağı delen Demet Akalın, o anlara ilişkin görüntüleri sosyal medyada paylaştı.
AVM'ler, kuaförler ve spor salonları kapatılıyor mu? Sağlık Bakanlığı, Kovid-19 ile 4 koldan mücadele ederken son kısıtlamaların sonuç vermemesi durumunda B ve C planlarını masaya yatırdı.
Sıkıntılı günler yaşayan esnafa koruma paketi Pandemi nedeniyle açlığa mahkum edilen 383 bin bin esnaf ile esnafın yanında çalışan 2 milyonu aşkın işçi koruma paketi bekliyor. CHP’li Veli Ağbaba, esnafa destek verilmesini istedi.
Veli Ağbaba: "On binlerce Tekel bayii kapanabilir" CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, salgınla mücadeleyi fırsat bilerek alkol satan Tekel bayilerine yönelik “haksız” faaliyet kısıtlamasının siyasi ve ideolojik bir karar olduğunu iddia etti.
Ünlü isimlerden yasak öncesi son yemek Ünlü isimler tedbir amaçlı kapanmadan hemen önce restoranlara koştu.
Kapatma kararının ardından restoranlardan yeni hamle! Küresel salgın Kovid-19'la mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığı dünden itibaren yeme-içme yerlerinde kısıtlamaya gitti. Restoranlar da kapatmalara karşı yeni çözümler üretmeye başladı.
Burcu Esmersoy: "Düzene girmek zorundayız" Sunucu Burcu Esmersoy, önceki gün Emirgan'da spor sonrası görüntülendi. Esmersoy, yeniden gelen pandemi yasakları hakkında konuştu.