tedbir


WhatsApp hesaplarınızı kontrol edin! Yasaklanan hesap uyarısı!
WhatsApp hesaplarınızı kontrol edin! Yasaklanan hesap uyarısı! SMS'i tarşhe gömen WhatsApp, sahip olduğu hüküm ve koşullar altında hesabınızın yasaklanmasına veya askıya alınmasına neden olan durumlar içeriyor.
WhatsApp'tan bilinmeyen numaralar için güvenlik önlemi
WhatsApp'tan bilinmeyen numaralar için güvenlik önlemi Anlık haberleşme uygulaması WhatsApp, bilinmeyen numaraları bildirim kutusundan engelleme için kısayol ekleyecek.
Japonya kuş gribi sebebiyle yaklaşık 10 milyon kanatlıyı itlaf etti
Japonya kuş gribi sebebiyle yaklaşık 10 milyon kanatlıyı itlaf etti Japonya'nın tarım bakanlığı çok bulaşıcı kuş gribi vakalarının ülke genelinde hızla artmasıyla 2022'de kümes hayvanı çiftliklerinde rekor sayıda tavuğu itlaf ettiğini açıkladı.
İstanbul Boğazı sis nedeniyle çift yönlü olarak gemi trafiğine kapatıldı
İstanbul Boğazı sis nedeniyle çift yönlü olarak gemi trafiğine kapatıldı İstanbul Boğazı, sis nedeniyle çift yönlü olarak gemi trafiğine kapatıldı.
Google'ın yeni özelliği dolandırıcılığın önünü kesecek!
Google'ın yeni özelliği dolandırıcılığın önünü kesecek! Google, dün paylaştığı bir gönderide kullanıcıları için güvenlik sağlayan yeni özelliğini duyurdu.
İstiklal Caddesi'nde madde madde yeni önlemler
İstiklal Caddesi'nde madde madde yeni önlemler 13 Kasım'da İstanbul İstiklal Caddesi'nde yaşanan terör saldırısı sonrası yeni önlemler alındı. Artık caddede sosyal, kültürel, ticari etkinlik düzenlemek yasak. Sokak müzisyenlerine de izin verilmeyecek.
Nevin Teoman kızı Seren Serengil hakkında koruma kararı aldırdı
Nevin Teoman kızı Seren Serengil hakkında koruma kararı aldırdı Merhum Öztürk Serengil'in eski eşi Nevin Teoman; bu evlilikten doğan kızı Seren Serengil hakkında koruma kararı aldırdı...