tedbir


HES ekran görüntüsü ile coronalıya her yer serbest! AVM, restoran gibi pek çok yerde HES kodu zorunluluğunu negatif bir tanıdıklarının HES kodu ekran görüntüsü ile aşanlar toplum sağlığını tehdit ediyor. Birçok Corona pozitif ya da temaslı kişi, bu yolla istediği yere elini kolunu sallayarak girebiliyor.
Steinmeier AstraZeneca aşısı oldu, tartışmalar alevlendi! Önce '60 yaşın üstüne olmaz', sonra da '60 yaşın altına olmaz' diye durdurulan ucuz ve klasik aşı AstraZeneca üzerinden Avrupa’da kıyamet kopuyor.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan yüz yüze eğitim açıklaması Türkiye'de son 24 saatte corona virüsü vakalarında günlük vaka sayısı 40 bini aşarken, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan yüz yüze eğitim için yeni bir açıklama geldi.
Alışveriş bahanesiyle gezmeye polisten sıkı denetim Risk haritasında kırmızıya dönen İzmir’de denetimler artırıldı.
MEB’den yüz yüze eğitim açıklaması Güncellenen risk haritası ile birlikte yeni tedbir kararlarının açıklanmasının ardından gözler MEB’e çevrilmişti. MEB’den yüz yüze eğitim ve uzaktan eğitimle ilgili beklenen açıklama geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan Kabine toplantısı 3,5 saat sürdü.
İşi büyüttüler! İthal müşteriyle kaçak parti! Neredeyse her hafta sonu Rumelihisarı'nda kiraladığı villada parti veren iş adamı Ali Cem Resne, önceki akşam yine iş başındaydı.