tedbir


Baba-kız dev mirası paylaşamadı! İnan Kıraç'ın şirket hissesine tedbir konuldu
Baba-kız dev mirası paylaşamadı! İnan Kıraç'ın şirket hissesine tedbir konuldu Koç Holding kurucusu Vehbi Koç'un kızı Suna Kıraç, 2020 yılında vefat ederken kızı İpek Kıraç'a yüklü bir miras bıraktı.
Gökçe Bahadır: "Makyajsız halime güveniyorum"
Gökçe Bahadır: "Makyajsız halime güveniyorum" Önceki gün gittiği AVM'de makyajsız haliyle objektiflere yansıyan oyuncu Gökçe Bahadır, özgüvenini konuşturdu.
İçişleri Bakanlığı'ndan seçim genelgesi
İçişleri Bakanlığı'ndan seçim genelgesi İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine "İçişleri Bakanlığı, Merkez/Taşra Teşkilatı Planlaması”, “Oy Verme Günü Alınacak Tedbirler”, “Oy Verme Günü ve Sonrasında Alınması Gereken Tedbirler” ve “Diğer Hususlar” konu başlıklarını içeren toplam 61 maddelik “Seçim Tedbirleri Genelgesi” gönderdi.
Seda Bakan mutfakta da maharetli çıktı: "Beklerim gelin"
Seda Bakan mutfakta da maharetli çıktı: "Beklerim gelin" Alışveriş yaparken objektiflere yansıyan Seda Bakan, “Yemekleri evde ben yapıyorum” diyerek ekledi: "Bolulu olduğum için bu işte iyiyim."
Uzmanlardan İzmir için depreme hazırlık uyarısı
Uzmanlardan İzmir için depreme hazırlık uyarısı Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 7.7 ve Elbistan ilçesinde 7.6 büyüklüğünde meydana gelen ve 11 ilde yıkıma neden olan depremler, kentlerin olası bir depreme karşı durumunu gündeme getirdi.
Her gün 11 dakika ayırarak hastalık ve erken ölüm riskini azaltabilirsiniz
Her gün 11 dakika ayırarak hastalık ve erken ölüm riskini azaltabilirsiniz Yeni bir araştırmada günde sadece 11 dakika orta ila yoğun yoğunluk aerobik egzersizin kansere, kardiyovasküler hastalıklara yakalanma veya erken ölme riskini azaltabileceğini ortaya koydu.
Kızılcık Şerbeti'nin Ömer'i: "Sanatçı örnek olmak için doğmuş bir varlık değil"
Kızılcık Şerbeti'nin Ömer'i: "Sanatçı örnek olmak için doğmuş bir varlık değil" Show TV'de ekrana gelen 'Kızılcık Şerbeti' dizisinde "Ömer" karakterine hayat veren Barış Kılıç, önceki gün Bebek’te görüntülendi.