Tekirdağ


Yemek yarışmasıyla ünlenen Sergen'den herkesi üzen haber
Yemek yarışmasıyla ünlenen Sergen'den herkesi üzen haber "Masterchef" isimli yemek yarışmasıyla şöheret kavuşan Sergen, yarışma bittikten sonra memleketi Tekirdağ'da bir köfteci dükkanı açmıştı.
Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy'un aşk hasadı!
Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy'un aşk hasadı! Çağatay Ulusoy, geçtiğimiz yıl yakın dostu Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber Brad Pitt, Johnny Depp ve David Beckham gibi ünlü isimlerin kervanına katılmıştı.
AFAD'dan birçok il için kuvvetli yağış uyarısı
AFAD'dan birçok il için kuvvetli yağış uyarısı AFAD, Çanakkale, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Balıkesir, Yalova, Bilecik, İzmir, Manisa, Kütahya ve Bursa'da kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğini duyurarak, sel, su baskını, yıldırım gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olunması uyarısında bulundu.
Gündemi sarsan intihar olayının detayları ortaya çıktı!
Gündemi sarsan intihar olayının detayları ortaya çıktı! Tekirdağ'ın Marmaraereğlisi ilçesinde önceki gece güzellik uzmanı Mehlika Derici (35) ile çiftçilik yapan erkek arkadaşı Selçuk Çetiner'in (45) Aşıklar Tepesi'ndeki uçurumdan düşerek ölümüyle ilgili detaylar ortaya çıktı.
Yasemin Özilhan 'geldiği yeri' unutmadı
Yasemin Özilhan 'geldiği yeri' unutmadı Son dönemde lüks hayatıyla gündem olan Yasemin Özilhan, önceki gün çocukluğunun geçtiği Avşa Adası’na gitti.
Ebru Şahin ile Cedi Osman nişanlandı
Ebru Şahin ile Cedi Osman nişanlandı Yaz sonu nikah masasına oturmaya hazırlanan Ebru Şahin ile Cedi Osman, evlilik yolunda ilk adımı attı. Ünlü oyuncu, doğum gününde sevgilisiyle nişanlandı.
"Atatürk'ü sormak" mahkeme kararıyla suç olmaktan çıktı
"Atatürk'ü sormak" mahkeme kararıyla suç olmaktan çıktı Atatürk ve Türk Bayrağı fotoğrafı resmi bayramda okullara asılmayınca, “Milli mücadele; Cumhuriyet, Bayrak ve Atatürk düşmanlarıyla yürütülemez” diye eleştirdiği için hapis cezası ve idari ceza verilmek istenen Atatürkçü Öğretmen Barış Özer iki ayrı davayı da kazandı.