teklif


Alina Boz ile Umut Evirgen nikah masasına mı oturacak?
Alina Boz ile Umut Evirgen nikah masasına mı oturacak? Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile 4 yıllık ilişkisini bitirdikten çok kısa bir süre sonra Umut Evirgen'le sürpriz bir aşka yelken açan güzel oyuncu Alina Boz'un evlilik teklifi aldığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
"Kızılcık Şerbeti" dizisinin yakışıklı oyuncusundan olay haber
"Kızılcık Şerbeti" dizisinin yakışıklı oyuncusundan olay haber Doğukan Güngör kariyerindeki yükselişini sürdürüyor. Başarılı oyuncu peş peşe iki filmde birden konuk oyuncu oluyor.
Evlenecekleri söylenen Alina Boz ve Umut Evirgen nerede görüntülendi?
Evlenecekleri söylenen Alina Boz ve Umut Evirgen nerede görüntülendi? Ünlü yönetmen ve işletmeci Umut Evirgen'in Alina Boz'a geçen ay gittikleri Paris'te evlilik teklifi ettiği, güzel oyuncu Alina Boz'un da "Evet" diye karşılık verdiği iddia edilmişti.
Alina Boz ve Umut Evirgen'den jet hızıyla nikah!
Alina Boz ve Umut Evirgen'den jet hızıyla nikah! Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile 4 yıllık ilişkisini noktaladıktan çok kısa bir süre sonra Umut Evirgen'le sürpriz bir aşka yelken açan güzel oyuncu Alina Boz gelin oluyor.
Murat Dalkılıç'a Çanakkale konserinde sürpriz
Murat Dalkılıç'a Çanakkale konserinde sürpriz Türk Pop müziğinin star ismi Murat Dalkılıç Çanakkale’de verdiği konserde sevenlerine keyifli anlar yaşattı.
Alina Boz teklifleri kibarca reddediyor
Alina Boz teklifleri kibarca reddediyor İşletmeci ve yönetmen Umut Evirgen ile mutlu bir birlikteliği olan Alina Boz, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla aşkını ilan etmişti.
Yaşam Ayavefe EGM'yi erişime engelletti, rüşvet gibi reklam teklif etti
Yaşam Ayavefe EGM'yi erişime engelletti, rüşvet gibi reklam teklif etti Türk Interpolü tarafından hakkında kırmızı bülten çıkarılan ve yakalandığı Yunanistan’da onursal vatandaşlık verilen Yaşam Ayavefe'nin hakkındaki haberlere erişimi engellettiği ortaya çıktı.