teklif


Depremzede Fatma ile Adnan yerleştirildikleri yurtta evlilik kararı aldı
Depremzede Fatma ile Adnan yerleştirildikleri yurtta evlilik kararı aldı Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen depremlerden sonra Burdur'daki Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurduna yerleştirilen depremzede Adnan Altuntaş, düzenlenen organizasyonda depremzede Fatma Gültekin'e evlilik teklif etti.
Güzel oyuncuya sette evlilik teklifi sürprizi! Yüzüğü görünce şoke oldu!
Güzel oyuncuya sette evlilik teklifi sürprizi! Yüzüğü görünce şoke oldu! Arzu Yanardağ'a "Hayatımız Roman" filminin setinde evlenme teklifi edildi.
Melek Mosso yakışıklı aşkından evlilik teklifi aldı
Melek Mosso yakışıklı aşkından evlilik teklifi aldı Şarkıcı Melek Mosso, bir süredir aşk yaşadığı yakışıklı sevgilisi Serkan Sağdıç'tan evlenme teklifi aldı.
Sözcü'den ayrılan Yılmaz Özdil'e sürpriz teklif
Sözcü'den ayrılan Yılmaz Özdil'e sürpriz teklif Sözcü TV’deki ayrılığının ardından Sözcü gazetesinden de istifa ettiğini açıklayan Yılmaz Özdil’e sürpriz bir çağrı geldi.
Gökhan Çıra evlenme teklif ettiği sevgilisiyle görüntülendi
Gökhan Çıra evlenme teklif ettiği sevgilisiyle görüntülendi Geçtiğimiz aylarda gizemli sevgilisiyle aşk yaşamaya başlayan eski futbolcu Gökhan Çıra'nın 20 gün önce evlilik teklifi ettiği dedikoduları yayılmıştı.
Oktay Kaynarca 'Ben Bu Cihana Sığmazam'a veda mı ediyor? Şok!
Oktay Kaynarca 'Ben Bu Cihana Sığmazam'a veda mı ediyor? Şok! Oktay Kaynarca'nın aynı zamanda yapımcılığını üstlendiği "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinin yeni bölümünde flaş bir gelişme yaşanacak.
EYT teklifi komisyonda
EYT teklifi komisyonda Emeklilikte Yaşa Takılanlara (EYT) ilişkin kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülmeye başladı.