tekne


İzzet Antebi güzel yıldız Aslı Turanlı ile sobelendi!
İzzet Antebi güzel yıldız Aslı Turanlı ile sobelendi! Oyuncu ve şarkıcı Tuvana Türkay ile uzun süreli beraberliğini noktalayan İzzet Antebi'nin yalnızlığı uzun sürmedi. İzzet Antebi, güzel yıldız Aslı Turanlı ile yeni bir aşka yelken açtı.
Pınar Altuğ tatil fotoğrafına gelen yoruma kayıtsız kalamadı
Pınar Altuğ tatil fotoğrafına gelen yoruma kayıtsız kalamadı Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti arkadaşlarıyla tekne tatiline çıktı. Tatilden pozlarını paylaşan oyuncuya gelen "Hayat size güzel emekli perişan" yorumu dikkat çekti.
Denizde serinlemek isteyen Gül Gölge'ye şok! Şikayetçi oldu
Denizde serinlemek isteyen Gül Gölge'ye şok! Şikayetçi oldu Güzel televşzyon yıldızı Gül Gölge yaşadığı sitenin iskelesinde köpeğiyle denize girince korku dolu anlar yaşadı.
Maltepe'de tekne alev alev yandı
Maltepe'de tekne alev alev yandı İstanbul Maltepe Sahili'nde bir teknede henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın sırasında teknede bulunan anne, baba ve kızı dışarı çıkarken, itfaiye ekipleri alevlere diğer teknelerin üzerine çıkarak güçlükle müdahale etti.
Pınar Altuğ: "Tekneyi sattık, yenisini alamadık"
Pınar Altuğ: "Tekneyi sattık, yenisini alamadık" Her yazı Bodrum'daki teknesinde geçiren televizyon yıldızı Pınar Altuğ, Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.
Babasının cep telefonunu karıştıran Kurt Efe, Kıvanç Tatlıtuğ'u şok etti
Babasının cep telefonunu karıştıran Kurt Efe, Kıvanç Tatlıtuğ'u şok etti Kıvanç Tatlıtuğ- Başak Dizer çiftinin oğlu Kurt Efe yaramazlık yaptı.
Hande Erçel Portofino'da milyarder hayatı yaşıyor
Hande Erçel Portofino'da milyarder hayatı yaşıyor Hande Erçel ile iş insanı Hakan Sabancı'nın İtalya tatili sürüyor. Geçtiğimiz hafta Portofino'da romantik anlar yaşayan aşıklar şimdi de tekne turuna çıktı.