Teoman


Teoman'dan yeni albüm müjdesi geldi
Teoman'dan yeni albüm müjdesi geldi Ünlü rockçı Teoman, Harbiye'de konser verdi. Bir dönem müziği bıraktığı haberleri ile gündeme gelen Teoman, yeni bir albüm çıkaracağının müjdesini verdi.
Teoman'ın yeni projeleri yolda
Teoman'ın yeni projeleri yolda Teoman, önümüzdeki bir buçuk yılın projelerinin hazır olduğunu açıkladı. Ünlü şarkıcı, "Aslında her şeyi hazırladım. Sadece zamana yaydık. Bu bir buçuk yıl içerisinde parça parça yeni projelerimizi duyuruyor olacağız" dedi.
Teoman'ın gecelere dönüşü hızlı oldu! Yanındaki kadın 'Ne alakası var?' dedi
Teoman'ın gecelere dönüşü hızlı oldu! Yanındaki kadın 'Ne alakası var?' dedi "Çok fazla çalışmak istemiyorum ve kendimi yarı emekli sayıyorum. Küçük işler yapıyorum. Genelde de boş boş dolaşıyorum." diyen 55 yaşındaki şarkıcı Teoman dün gece iki mekanda birden eğlendi.
Teoman: "Oturduğum binayı kontrol ettirdim"
Teoman: "Oturduğum binayı kontrol ettirdim" Müzisyen Teoman, Cihangir'de görüntülendi. Evine doğru yürüyen Teoman, gazetecilerle ayaküstü sohbet etti.
Teoman: "Müzikle uğraşmak istemiyorum"
Teoman: "Müzikle uğraşmak istemiyorum" Bugünlerde EYT sevinci yaşayan Teoman bundan böyle müzikle uğraşmak istemediğini açıkladı.
Teoman 'Sevda Mecburi İstikamet’ dedi
Teoman 'Sevda Mecburi İstikamet’ dedi Başrollerini Selçuk Yöntem, Kubilay Aka ve Selin Şekerci'nin paylaştığı 'Sevda Mecburi İstikamet' filmi seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Teoman: "En çok ihtiyacım olan şey sabır"
Teoman: "En çok ihtiyacım olan şey sabır" Rock müziğin sevilen ismi Teoman, Cihangir'deydi. Bir mekandan çıkarken objektiflere yansıyan Teoman, basın mensuplarıyla sohbet etti.