Teoman


Teoman: "Ayna ile hayat kurtardım"
Teoman: "Ayna ile hayat kurtardım" Rockçı Teoman, müziğin dinginleştirici gücünden bahsederek, "Yaptığım işlerin gençleri etkilediğinin farkındayım. Bir sevenim ‘Ayna' şarkısıyla intihar etmekten vazgeçti" dedi.
Teoman'dan 17 milyon liralık anlaşma
Teoman'dan 17 milyon liralık anlaşma Rock müziğinin sevilen ismi Teoman bir saat ve gözlük markasıyla reklam için yaklaşık 17 milyon TL'ye el sıkıştı.
Teoman ünlü markanın yüzü oldu
Teoman ünlü markanın yüzü oldu Rock müziğin deneyimli ismi Teoman, bir gözlük markasının yüzü oldu.
Teoman: "Kendimizi ‘rockstar’ gibi hissedelim"
Teoman: "Kendimizi ‘rockstar’ gibi hissedelim" Teoman, "N Kolay Harbiye Açık Hava" konserleri kapsamında önceki gece sahnedeydi.
Gülcan Arslan'a İbrahim Kutluay soruldu
Gülcan Arslan'a İbrahim Kutluay soruldu Kısa bir süre önce oyuncu Gülcan Arslan ve eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay hakkında sürpriz bir iddia ortaya atılmıştı. İkilinin yeni bir aşka yelken açtığı ve ilişkilerini gözlerden uzak yaşadığı ileri sürülmüştü.
Teoman NFT'ye kitapla giriyor
Teoman NFT'ye kitapla giriyor Teoman NFT dünyasına açılıyor. Rockçı, Zorlu PSM sahnesinde hayranlarıyla bir araya geldi.
İbrahim Kutluay hakkında bomba aşk iddiası!
İbrahim Kutluay hakkında bomba aşk iddiası! İbrahim Kutluay'ın Edvina Sponza ile aşklarına bir şans daha verdiği konuşulurken; adı sürpriz bir isimle anıldı.